BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Antwerp Belgija 2019

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Belgija yra žinomas kaip Europos širdyje ir tarptautinių tinklų šakotuvo. Kaip tarptautinių studentų Belgijoje jums bus apsuptas daugiakultūrės bendruomenės.

Antverpenas yra įvairus ir sėkmingas sceną aukštąjį išsilavinimą. Kolegijos ir keli universitetai apsistojo šiame mieste pradedant nuo Antverpeno universitetas, Plantin University College, Artesis University College ir daug daugiau.

Palyginti bakalauro programas in Antwerp Belgijoje 2019

Rezultatai Filter

Pasaulio bakalauro programa

United International Business Schools
Universiteto miestelis Internetinės Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metų September 2019 Belgija Antwerp Ispanija Barcelona Brussels Madrid Japonija Tokyo Šveicarija Zürich Lausanne Olandija Amsterdam Italija Milan Geneva + 17 daugiau

Mūsų bakalauro studijų programos, kurių kiekvienas turi skirtingus programos reikalavimus, yra pagrįstos ir visiškai suderinamos su Europos ir Amerikos švietimo sistemomis. Europos aukštojo mokslo gairės yra išdėstytos Bolonijos susitarimuose.

Bakalauro verslo studijų

United International Business Schools
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metų September 2019 Belgija Antwerp Ispanija Barcelona Brussels Šveicarija Zürich Olandija Amsterdam Lausanne Madrid Italija Milan Japonija Tokyo Geneva + 15 daugiau

Verslo studijos Bakalauras sudaro 180 Europos kreditų (ECTS) ir trunka 3 arba 4 akademinių metų 9 mėnesių dieninių studijų baigti (iki 9 - 12/4, atitinkamai), priklausomai nuo pasirinktos studijų kelio ir intensyvumo. Iš viso kontaktinių valandų suma iki 1800. Kursai planuojama nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 09:00 ne anksčiau ir 19:00 vėliausiai ir mokoma tik anglų kalba.

Bakalauras liberalių studijų

European College for Liberal Studies
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metų September 2019 Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp + 8 daugiau

BLS - bakalauras Liberalų studijų (180 kreditų)

Daugialypės terpės ir komunikacijos technologijų bakalauras

Karel De Grote University College
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų September 2019 Belgija Antwerp

Per artimiausius trejus metus jūs sukursite pažangiausius kūrybiškumo ir techninius įgūdžius, kurie padės jums spindėti sparčiai besiplečiančiame multimedijos pasaulyje.

Verslo vadybos bakalauro laipsnis - tarptautinis verslas

Karel De Grote University College
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų September 2019 Belgija Antwerp

Verslo vadybos bakalauro laipsnis - Tarptautinis verslas - tai jūsų priėmimas į patrauklumą tarptautinio verslo pasaulyje.