BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Antwerp Belgija 2019

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Belgija yra žinomas kaip Europos širdyje ir tarptautinių tinklų šakotuvo. Kaip tarptautinių studentų Belgijoje jums bus apsuptas daugiakultūrės bendruomenės.

Antverpenas yra įvairus ir sėkmingas sceną aukštąjį išsilavinimą. Kolegijos ir keli universitetai apsistojo šiame mieste pradedant nuo Antverpeno universitetas, Plantin University College, Artesis University College ir daug daugiau.

Palyginti bakalauro programas in Antwerp Belgijoje 2019

Rezultatai Filter

Bakalauras verslo studijose

United International Business Schools
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metai Rugsėjis 2019 Belgija Antwerp Ispanija Barcelona Brussels Šveicarija Zürich Olandija Amsterdam Madrid Italija Milan Japonija Tokyo Geneva + 14 daugiau

Verslo studijų bakalauras susideda iš 180 Europos kreditų (ECTS) ir užtrunka 3–4 akademinius metus 9 mėnesius visą darbo dieną (atitinkamai 9–12 ketvirčių), atsižvelgiant į pasirinktą studijų kryptį ir intensyvumą. Bendras kontaktinių valandų skaičius yra 1800. Kursai planuojami nuo pirmadienio iki penktadienio, ne vėliau kaip nuo 9.00 val. Ir ne vėliau kaip iki 19 val., Ir mokomi tik anglų kalba.

Bakalauras liberalių studijų

European College for Liberal Studies
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Rugsėjis 2019 Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp + 8 daugiau

BLS - bakalauras Liberalų studijų (180 kreditų)

Daugialypės terpės ir komunikacijos technologijų bakalauras

Karel De Grote University College
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Belgija Antwerp

Per artimiausius trejus metus jūs sukursite pažangiausius kūrybiškumo ir techninius įgūdžius, kurie padės jums spindėti sparčiai besiplečiančiame multimedijos pasaulyje.

Verslo vadybos bakalauro laipsnis - tarptautinis verslas

Karel De Grote University College
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Belgija Antwerp

Verslo vadybos bakalauro laipsnis - Tarptautinis verslas - tai jūsų priėmimas į patrauklumą tarptautinio verslo pasaulyje.