Filter
Bakalauro laipsniai
Belgija Flanders Bruges Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Bruges Belgija 2019

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Belgija, oficialiai Belgijos Karalystė, yra federacinė valstybė Vakarų Europoje. Jis yra vienas iš įkūrėjų Europos Sąjungos ir šeimininkai ES 's būstinę, taip pat tiems kelių kitų pagrindinių tarptautinių organizacijų, tokių kaip NATO.

Briugė yra svarbus centras švietimo Belgijoje. Yra keletas kolegijų, pavyzdžiui, HOWEST ir KHBO. Prestižinis Europos koledžas turi savo bazę šioje miesto.

Palyginti bakalauro programas in Bruges Belgijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Belgija
Flanders
Bruges
Studijų tipas
Tempas
VIVES University College

Ši programa yra prieinama nuo 2020-2021 m. - kaip viešbučio vadybos bakalauras, esate profesionalas, kuris puikiai gyvena svetingame svetingumo pasaulyje. Viešbučio vald ... [+]

Apie

Kaip viešbučio vadybos bakalauras, esate profesionalas, kuris puikiai gyvena svetingame pasaulyje. Viešbučio valdymo programa siūlo aukštą profesinių žinių ir įgūdžių lygį, tris ar keturias užsienio kalbas, tvirtą ekonominį pagrindą, gerus IKT įgūdžius, gebėjimą dirbti komandoje, pristatymo įgūdžius ir tarptautinę patirtį.

Šios kompetencijos taip pat labai vertinamos daugelyje kitų pramonės šakų ir suteiks galimybę tęsti studijas ir gauti magistro laipsnį arba papildomą bakalauro laipsnį. Viešbučio valdymo studentai yra dinamiški ir domisi dažnais socialiniais kontaktais, iššūkiais ir kūrybingu komandiniu darbu. Išankstinė kvalifikacija iš maitinimo mokyklos nereikalinga. Mokymasis yra daugiau nei mokytis vieni. Jei norite, galite prisijungti prie „SorHoMa“, studentų klubo „Hotel Management“. Studentų klubas organizuoja įvairias programas programos studentams ir kolokviumą su pagrindiniais kalbėtojais iš svetingumo sektoriaus.... [-]

Belgija Bruges
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba