Filter
Bakalauro laipsniai
Belgija Flanders Kortrijk Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Kortrijk Belgija 2019

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Belgija, oficialiai Belgijos Karalystė, yra federacinė valstybė Vakarų Europoje. Jis yra vienas iš įkūrėjų Europos Sąjungos ir šeimininkai ES 's būstinę, taip pat tiems kelių kitų pagrindinių tarptautinių organizacijų, tokių kaip NATO.

Vienas iš šio miesto bruožų yra švietimo centras regione. Aukštasis mokslas teikia Kortrijik universiteto ir katalikiškojo universiteto Leuven universitete. Tačiau yra ir kitų kolegijų siūlo panašius įrenginius.

Palyginti bakalauro programas in Kortrijk Belgijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

VIVES University College

Verslo vadybos bakalauro programa yra skirta Belgijos ir užsienio studentams, norintiems įgyti išsamių žinių apie įvairias valdymo sritis ir įgyti tarptautinį verslo laip ... [+]

Verslo vadybos bakalauro programa yra skirta Belgijos ir užsienio studentams, norintiems įgyti išsamių žinių apie įvairias valdymo sritis ir įgyti tarptautinį verslo laipsnį tarpkultūrinio konteksto globalizuotame pasaulyje. Tarptautiniai kolegų studentai, užsienio dėstytojai, studijų kelionės ir mainų galimybės sustiprins tarpkultūrinį supratimą ir komunikaciją.

Verslo vadybos bakalauras, specializacija "Verslo vadyba"

"Kortrijk" yra "Flandrijos" verslumo ir dizaino puoselėjimas, skatinantis inovacijas ir kūrybiškumą. Miesto teritorijoje yra daugybė didelių tarptautinių bendrovių, tokių kaip "Barco", "Bekaert" ir kt., Bet ir įvairioms pramonės šakoms arba paslaugoms pritaikytoms MVĮ. Tai suteikia regionui antrą mažiausią nedarbo lygį Europoje. Senovinis istorinis miesto centras siūlo įkvepiantį foną, o gyvas universiteto (kolegijos) miestas yra strategiškai įsikūręs bet kurioje Belgijos ir Prancūzijos Kortrijko, Lille ir Tournai metropolijos dalyje.... [-]

Belgija Kortrijk
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIVES University College

Išplėstinis bakalauras tarptautinio verslo valdymo yra bakalauro laipsnis po bakalauro studijų programos. Tai 12 mėnesių dieninė programa, vykstanti universitete Kortrijk ... [+]

Mes siūlome pilną 1 metų (12 mėnesių) bakalauro tarptautinį vadybos studentams, kurie jau turi bent bakalauro laipsnį. Programa yra visiškai anglų kalba.

Pageidautina, kad priimsime studentus, kurie studijavo komercinių mokslų ir verslo vadybos srityje. Tačiau mes sveikiname ribotą skaičių studentų, kurie studijavo kitus dalykus, pvz., Technologiją ... Po tyrimo ir mūsų komisijos paraiškos patvirtinimo, šie studentai gali būti priimti.

Kokia yra ši programa?

Tarptautinis verslo vadybos bakalauro laipsnis yra bakalauro programa. Tai yra 12 mėnesių trukmės dieninė programa, vykstanti Campus Kortrijk miestelyje Belgijoje. Per paskutinius tris mėnesius dirbate stažuotės metu.... [-]

Belgija Kortrijk
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba