Filter
Bakalauro laipsniai
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Bendrosios studijos - Okeanija - 2019/2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Paprastai studentų ir bakalauro laipsnį siūlomos bendrojo lavinimo programos gali būti idealios studentams, kurie yra įbauginti ar tiesiog nežino, kad jų pagrindinis dėmesys skiriamas. Bendrosios studijų programos dažnai yra susijusios su įvairiomis sritimis: nuo meno ir humanitarinių mokslų iki verslo ir mokslo.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Bendrosios studijos - Okeanija - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Bendrosios studijos, Okeanija

University of Sydney - Business School

Prekybos bakalauras (liberalai studijos) papildo profesionalų verslo studijas ir akreditaciją prekybos bakalauro su papildomomis studijomis kalbomis ... [+]

Prekybos bakalauras - liberalai studijos

Prekybos bakalauro laipsnis (liberalai studijos) papildo profesionalų verslo studijas ir akreditaciją prekybos bakalauro su papildomų studijų kalbų, humanitarinių mokslų ir mokslo. Ši ketverių metų programa (dieninė programa) suteikia studentams galimybę išplėsti bendravimo įgūdžius ir neprilygstamą žinias iš studijų dalykinių sričių tiek Menų ir socialinių mokslų fakultete, tiek Mokslo fakultete.

Kursų taisyklės

Turėti bakalauro laipsnį (Liberal Studies), studentai turi sėkmingai užpildyti 192 kreditų, įskaitant:

Du privalomi jaunesnioji studijų vienetai (12 kreditų) Mažiausiai 24 kreditų studijų vienetai iš Menų ir socialinių mokslų fakulteto (A lentelės temos) Mokslo fakulteto bent 12 kreditų vienetų Du didžiosios bendrovės - viena iš temų, nurodytų "Pagrindinių dalykų srityse", ir viena iš temų, nurodytų "Pagrindinėse II teminėse srityse" Ne daugiau kaip 96 kreditų jaunesniuose studijų vienetuose (1000 lygių) Mažiausiai 108 kreditų vienoje iš verslo mokyklos ir ekonomikos mokyklos studijų vienetų (daugiausia 84 kreditų vienetais iš kitų fakultetų / ne verslo mokyklos ir ekonomikos sričių) ... [-]
Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba