BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Cochabamba Bolivija 2019

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Įsikūręs tarp Andų kalnų ir Amazonės upės Pietų Amerikoje, Bolivija yra stebėtinai tvirtas aukštojo mokslo sistemą, apimančią vienas iš seniausių universitetų Vakarų pusrutulyje. Pastaraisiais metais Vyriausybė priėmė teisės aktus, siekiant pagerinti ir standartizuoti apmokymo kokybę universitetuose.

Šis nuolatinis miestas Bolivijoje yra puiki vieta kas nors pažanga savo mokslus. Būdamas namuose populiarus universiteto San Simon, taip pat kitų aukštojo mokslo institutų, šis miestas yra ideali vieta mokytis.

Palyginti bakalauro programas in Cochabamba Bolivijoje 2019

Rezultatai Filter

Laipsnį elektrotechnikos

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Vasaris 2020 Bolivija Cochabamba

Ruošti kvalifikuotus specialistus, su didelės talpos, valdymo ir vadovavimo, kurie yra pirmaujanti iš DAUGIATAUTĖ narėje Bolivija vystymąsi, pamatų bei techninio ir teorinių žinių su socialine prasme, leidžia skolinti savo lemiamą indėlį į valdymo, kūrimo ir įgyvendinimo technologijų patarimas, teikianti sprendimus, orientuotas į esamų ir augančius poreikius šalyje.

Laipsnis komercinės inžinerijos

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Universiteto miestelis Dieninės 9 semestrai Vasaris 2020 Bolivija Cochabamba

Profesionalesnė žmogiškąjį kapitalą Commercial Engineering su verslumo dvasia, įgūdžių ir gebėjimų savo srityje, taikyti savo įgytas žinias ir įrankius; ieško išsamiu ir novatoriškas plėtros komercinių ir verslo srityse.