BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti 3 geriausias bakalauro programas Bolivijoje apie 2019

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Įsikūręs tarp Andų kalnų ir Amazonės upės Pietų Amerikoje, Bolivija yra stebėtinai tvirtas aukštojo mokslo sistemą, apimančią vienas iš seniausių universitetų Vakarų pusrutulyje. Pastaraisiais metais Vyriausybė priėmė teisės aktus, siekiant pagerinti ir standartizuoti apmokymo kokybę universitetuose.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais - Geriausios Bakalauro programos Bolivijoje - 2019

Rezultatai Filter

Laipsnį elektrotechnikos

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Vasaris 2020 Bolivija Cochabamba

Ruošti kvalifikuotus specialistus, su didelės talpos, valdymo ir vadovavimo, kurie yra pirmaujanti iš DAUGIATAUTĖ narėje Bolivija vystymąsi, pamatų bei techninio ir teorinių žinių su socialine prasme, leidžia skolinti savo lemiamą indėlį į valdymo, kūrimo ir įgyvendinimo technologijų patarimas, teikianti sprendimus, orientuotas į esamų ir augančius poreikius šalyje.

Laipsnis komercinės inžinerijos

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Universiteto miestelis Dieninės 9 semestrai Vasaris 2020 Bolivija Cochabamba

Profesionalesnė žmogiškąjį kapitalą Commercial Engineering su verslumo dvasia, įgūdžių ir gebėjimų savo srityje, taikyti savo įgytas žinias ir įrankius; ieško išsamiu ir novatoriškas plėtros komercinių ir verslo srityse.

Garso inžinerijos laipsnį

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Vasaris 2020 Bolivija Colcapirhua Municipality

Inžinerijos Garso misija yra mokyti etikos ir socialiai atsakingus specialistus, gebančius analizuoti ir suprasti šiuolaikines problemas, taikant fizines-matematinis pamatus su meno ir kultūros kriterijus, iš esmės mokslinių tyrimų ir garsas mokslines ir technologines žinias.