Filter
Bakalauro laipsniai
Botsvana Gaborone Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Gaborone Botsvana 2019

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Botsvana įsikūręs pietinėje Afrikoje ir padarė didelę pažangą kuriant jos aukštojo mokslo sistemai. Deimantų atradimas gerokai padidėjo pajamos už tautą, ir daug šios pajamos buvo nukreiptų į gerinimas mokyklose ir kolegijose.

Žmonės Gaboronas daugiau aukštojo mokslo pažymėjimų, nei bet kurie kiti žmonės Botsvana. Taip yra dėl įvairių institutų prieinama šiame mieste. Universitetas Botsvanos yra raktas universitetas čia.

Palyginti bakalauro programas in Gaborone Botsvanoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

AFDA

AFDA pripažįstame, kad reikia unikalaus kūrybinės ekonomikos karjeros. 2015 m. Paskelbėme AFDA verslo inovacijų ir technologijų mokyklą; naujas srautas, skirtas spartiems ... [+]

Apžvalga

AFDA pripažįstame, kad reikia unikalaus kūrybinės ekonomikos karjeros. 2015 m. Paskelbėme AFDA verslo inovacijų ir technologijų mokyklą; naujas srautas, skirtas spartiems verslo ir technologijų pokyčiams, ir tai padės geriau parengti absolventus ateities perspektyvoms.

"Verslo inovacijų ir technologijų mokykla" skirta mokyti jaunus kūrėjus, verslininkus ir technologijas išmokančius absolventus, kad galėtume susidoroti su kliūtimis, kurios ir toliau keis mūsų verslo būdus ir suvoksime galimybes šiandien pasaulyje.

"BCom" laipsnyje mokiniai mokosi:

Suprasti, kad naujomis technologijomis paremtų Start-up įmonių rinkoje kūrybos, žiniasklaidos ir kitose pramonės šakose. Suprasti, kaip įmonėms naujoms technologijoms funkcija srityje. Suprasti, kaip dirba naujas technologijas revoliucines būdų įsitvirtinti rinkoje ir konkuruoti naujų lygių kūrybinių industrijų žiniasklaidos, pramogų ir sporto sektoriuose. Suprasti, kaip valdyti pinigus, siekiant užtikrinti jų pradinio verslo finansinį stabilumą Suprasti marketingo užtikrinti, kad jų verslo idėja pasiekia reikiamus rinkas. Visos AFDA programos integruojamos tarpusavyje įvairiose mokymo programos dalyse. Prašome susisiekti su artimiausiu universitetu, kad užsisakytumėte konsultacijas su mokyklos vadovu, BCOM dėstytoju ar įdarbinimo komandos nariu, kad aptartumėte mokymo programos detales. Reikalavimai ... [-]
Botsvana Gaborone
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba