BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Gaborone Botsvana 2019

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Botsvana įsikūręs pietinėje Afrikoje ir padarė didelę pažangą kuriant jos aukštojo mokslo sistemai. Deimantų atradimas gerokai padidėjo pajamos už tautą, ir daug šios pajamos buvo nukreiptų į gerinimas mokyklose ir kolegijose.

Žmonės Gaboronas daugiau aukštojo mokslo pažymėjimų, nei bet kurie kiti žmonės Botsvana. Taip yra dėl įvairių institutų prieinama šiame mieste. Universitetas Botsvanos yra raktas universitetas čia.

Palyginti bakalauro programas in Gaborone Botsvanoje 2019

Rezultatai Filter

Verslo inovacijų ir verslumo bakalauro laipsnis

AFDA
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg Cape Town Durban Port Elizabeth Botsvana Gaborone + 5 daugiau

AFDA pripažįstame, kad reikia unikalaus kūrybinės ekonomikos karjeros. 2015 m. Paskelbėme AFDA verslo inovacijų ir technologijų mokyklą; naujas srautas, skirtas spartiems verslo ir technologijų pokyčiams, ir tai padės geriau parengti absolventus ateities perspektyvoms.