BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Governador Valadares Brazilija 2019

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Brazilija, oficialiai Brazilijos Federacinė Respublika yra didžiausia šalis tiek Pietų Amerikoje ir Lotynų Amerikos regione. Tai pasaulis 'ai penktoji pagal dydį šalyje, tiek pagal geografinę sritį ir populiacijos, su daugiau nei 193 milijonus žmonių.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Governador Valadares Brazilijoje 2019

Rezultatai Filter

Administracija

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Governador Valadares

Naujas Žinoma Direktorių Univale inovacijų visais aspektais susijusių su šios itin svarbus specialistas formavimo ekonominės ir finansinės paramos mūsų šalyje.

Elektrotechnika

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Kovas 2020 Brazilija Governador Valadares

Elektros inžinerijos Univale Žinoma siūlo modernius chemijos laboratorijas, Fizika, Elektronika, medžiagos ir elektros matavimai, elektros mašinos, pramoninės instrumentiniai, automatikos, techninis brėžinys ir kompiuterių ir informacinių technologijų.