Filter
Bakalauro laipsniai
Brazilija Joinville Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Santa Catarina Brazilija 2019

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Brazilija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių pagal ekonomikos dėl jų neįvykdyti rezultatus orientuotą aukštojo mokslo mokymuisi. Nėra daug kalbos barjeras, nes dauguma kursų yra siūlomi portugalų kalba.Brazilija turi 50 valstybės ir 80 privačių universitetų

Ši būsena palieka studentams platų pasirinkti iš kalbant apie švietimo įstaigose. Ji turi daugiau kaip šimtą mokymo centrus, kurie yra žinomi visame Brazilijoje. Valstybės ir federalinės universiteto Santa Catarina, taip pat kitų kolegijų, randama šioje valstybėje.

Palyginti bakalauro programas in Santa Catarina Brazilijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Brazilija
Joinville
Studijų tipas
Tempas
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Žinoma, Gamybos inžinerijos Univille vienija žinias Verslas, Ekonomika ir inžinerija. ... [+]

Apie kursą Žinoma, Gamybos inžinerijos Univille vienija žinias Verslas, Ekonomika ir inžinerija. Studentas parengė planuoti, diegti ir valdyti gamybos sistemas, skatinant geresnį produktyvumą bendrovė. Gamybos inžinierius užsiima projektavimu, galimybių ir komunalinių prekių operaciją, yra esminis gabalas pramonės ir įmonių.

TitravimasGamybos inžinierius

Trukmė: 5 metai

Priepuolis: Ryte ar naktį

VEIKLOS SRITYS

Veiklos sritis:

Gamybos procesą; Pramonės valdymas; Kokybės valdymas; Statistiniai proceso valdymas.

Tam tikras turinys, kad jums bus mokytis:

Mokslas ir medžiagų technologijos; Pramonės ekonom... [-]
Brazilija Joinville
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Forma kritinių piliečius ir etikos poziciją, ragindamas verslumo dvasią kiekvienais mokslo. ... [+]

Apie kursą Forma kritinių piliečius ir etikos poziciją, ragindamas verslumo dvasią kiekvienais mokslo. Prisideda prie savo vaidmens kūrimo, valdymo ir administravimo organizacinių sistemų. Leidžia akademinių užsiimti profesine funkcijų darnaus vystymosi nuolatinius rinkos pokyčius stebėti.

Titravimas: Bakalauras

Trukmė4 metai

Priepuolis: Ryte ar naktį

Profesionalus profilis:

Leidžia akademinės supratimą mokslinę, techninę, socialinę ir ekonominę gamybą ir valdymą. Skatina Asmeninis / profesinį pasitikėjimą sprendimų priėmimo, tinkamo vystymosi ir kokybės valdymas.

Kurstomas naujos informacijos įsisavinimą, formuojant lankstus, su prisitaikymo galimybe įvairiose administratoriaus profesinės kompetencijos srityse specialistų.... [-]

Brazilija Joinville
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba