Filter
Bakalauro laipsniai
Brazilija Mogi das Cruzes Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Mogi das Cruzes Brazilija 2019

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Kai kurie iš geriausių universitetų Lotynų Amerikoje yra įsikūrusi Brazilijoje, šalies, kuri turi daugiau nei 2000 aukštojo mokslo institucijas. Universitetai Brazilijoje galima suskirstyti į šias klasifikacijas: Federalinė vyriausybė valdo universitetus, Valstybės Vyriausybės kontroliuojamose universitetais savivaldybės valdomų universitetų ir privačių universitetų.

Mogi das Cruzes svarbu Brazilijos švietimo sektoriuje. Ji turi aukštojo mokslo institucijų skaičius, kuris atsargumo žinomų žmonių šalyje. Svarbi institucija čia yra Universidade de Mogi das Cruzes.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Mogi das Cruzes Brazilijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Brazilija
Mogi das Cruzes
Studijų tipas
Tempas
Universidade Braz Cubas (UBC)

Leidžia studentams studijuoti, dizainas, tikrinimo ir priežiūros iš namų ir pastatų, kelių, tiltų, tunelių, įrengiant ir eksploatuojant hidrotechnikos vandens tinklų ir n ... [+]

Leidžia studentams studijuoti, dizainas, patikrinimą ir priežiūrą namų ir pastatų, kelių, tiltų, tunelių, įrengiant ir eksploatuojant vandens tinklų ir nuotekų statyba, užtikrinant saugumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą projektą. Tai galima teigti, kad yra du statybos inžinieriaus darbo vietos: jo biuro ir darbo aikštelėje.

Statybos inžinieriaus yra vienas, kad yra skirta konstrukcijų, ar pastatai, tiltai, namai, vandens tinklai, tuneliai, viadukai, ir gali dirbti statybos biurų, gamyklų, statybos bendrovių, viešųjų paslaugų, konkrečių institucijų, plėtros bankų ir investicijos

[-]
Brazilija Mogi das Cruzes
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Braz Cubas (UBC)

Gamybos inžinerijos kursas yra kursas, kuris suteikia plačiausią spektrą programų galimų specialistų, nes jis leidžia profesionalių gamybos inžinierius veikia įvairiuose ... [+]

Gamybos inžinerijos kursas yra kursas, kuris suteikia plačiausią spektrą programų galimų specialistų, nes jis leidžia profesionalių gamybos inžinierius veikia įvairiuose rinkos segmentuose. Tarp dalykų, studijuotų yra tie, inžinerijos, procesų, valdymo, kokybės ir daugelyje kitų sričių žinių, kurios leidžia lanksčiau, užtikrinant, kad profesionalūs platų kompetencijos srities.

Visi Vartojimo prekių ir paslaugų gamintojai turi galimybę turėti šios srities veikiančio savo padalinių specialistas. Gamybos inžinierius gali dirbti bet kurioje įmonių segmente, atsakingas už įvairias veiklas, o tai reiškia didelį darbingumą.

[-]
Brazilija Mogi das Cruzes
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba