BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Natal Brazilija 2019

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Brazilija, oficialiai Brazilijos Federacinė Respublika yra didžiausia šalis tiek Pietų Amerikoje ir Lotynų Amerikos regione. Tai pasaulis 'ai penktoji pagal dydį šalyje, tiek pagal geografinę sritį ir populiacijos, su daugiau nei 193 milijonus žmonių.

Be istorinių vietų, gamtos teritorijų ir didelių paplūdimių, Natalas yra aukštos klasės universitetus ir kolegijas. Pastebimas jų yra Tarptautinis institutas Neurologijos Natal, ir federalinis universitetas Rio Grande do Norte.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Natal Brazilijoje 2019

Rezultatai Filter

Administracija

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Natal

Į UNIFACEX administruojant misija yra mokyti specialistus, galinčius valdyti organizacijas pokyčių ir transformacijų, siejamus metu šviesos.

Apskaitos mokslai

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Natal

Apskaitos kursai UNIFACEX universiteto centras turi savo pagrindinį tikslą, suteikti studentams bendrą ir humanistinę kultūrą.

Administracija

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)
Universiteto miestelis Ištęstinės 7 semestrai Kovas 2020 Brazilija Natal

Į verslo administravimo laipsnį, per savo bendrojo lavinimo, galės veikti šiose srityse: Finansai, logistikos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymas, strategija, gamybos ir medžiagų, nepamirštant, kad jų patirtis šiose srityse bus skiriamas tęstinumo tyrimai per griežta absolventas ar plačiąja prasme.