Filter
Bakalauro laipsniai
Brazilija Presidente Prudente Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Presidente Prudente Brazilija 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Brazilija, oficialiai Brazilijos Federacinė Respublika yra didžiausia šalis tiek Pietų Amerikoje ir Lotynų Amerikos regione. Tai pasaulis 'ai penktoji pagal dydį šalyje, tiek pagal geografinę sritį ir populiacijos, su daugiau nei 193 milijonus žmonių.

Miestas gavo savo pavadinimą iš Velionio prezidento prudente de Mórais. Ji turi kelis universitetus ir Integruotų kolegijų kaip Sesi ir senai, kurios siūlo kursų įvairovė.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Presidente Prudente Brazilijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Brazilija
Presidente Prudente
Studijų tipas
Tempas
Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Ekskursija išsiskiria keletas profesionalių įgūdžių yra sustiprintas, tikslingą ir atliko kursą Unoeste kaip lyderio savybes, gero žmogaus santykių, aiškumo organizavimo ... [+]

Ekskursija išsiskiria keletas profesionalių įgūdžių yra sustiprintas, tikslingą ir atliko kursą Unoeste kaip lyderio savybes, gero žmogaus santykių, aiškumo organizavimo ir veiklos idėjų ir loginiu mąstymu. Per baigimo, akademinis bus susilietus su disciplinų, pavyzdžiui, antropologijos, istorijos, geografijos, sociologijos, maisto ir gėrimų, turizmo planavimo, būsto viešbučiai, Transportas, kelionių agentūros, among others. Turizmo specialistas skatina, organizuoja ir planuoja keliones, renginius, laisvalaikio ir verslo veiklą. Ir gali veikti kruizai, kurortų, viešbučių, butų, kelionių agentūros, Renginių organizavimas, oro, pramogų parkų, ekologinio turizmo, nuotykių turizmas, konsultavimo, pramogų ir laisvalaikio, konferencijų planavimo ir konvencijų, organų visuomenės, tarp daugelio kitų galimybių. Baigimo į Unoeste siūlo praktinės pamokos, techninius keliones, specialius laboratorijos talpinimas, maisto ir gėrimų ir kompiuterį, taip pat Junior kompanija, kuri leidžia studentams kitokį mokymą.... [-]

Brazilija Presidente Prudente
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba