Filter
Bakalauro laipsniai
Brazilija Ribeirao Preto Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Ribeirao Preto Brazilija 2019

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Brazilija, oficialiai Brazilijos Federacinė Respublika yra didžiausia šalis tiek Pietų Amerikoje ir Lotynų Amerikos regione. Tai pasaulis 'ai penktoji pagal dydį šalyje, tiek pagal geografinę sritį ir populiacijos, su daugiau nei 193 milijonus žmonių.

Šis miestas turi universitetus, kolegijas ir fakultetus, kurie teikia aukštojo mokslo paslaugas. Studentai turi galimybę pasirinkti iš platų šių institucijų. Pastebimas tie apima Centro Universitario Moura Lacerda, Facauldade Reges, Universidade Paulista ir daug daugiau.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Ribeirao Preto Brazilijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Universidade de Ribeirão Preto 

Tarptautinių ryšių kursas Unaerp yra struktūrizuotas siekiant mokyti specialistus, gebančius analizuoti, integruotu būdu, politinė, ekonominė, prekybos, kultūros, humanit ... [+]

Žinoma su geriausiais ženklų, koncepcijos 5, į MEC vertinimo 1. kursas Ribeirão Preto ir regiono ir 12 kurso San Paulas, tarp privačių įstaigų, atsižvelgiant į 2015 m RUF. Tarptautinių ryšių Unaerp studentai padaryti bent 100 valandų mokymas ir 100 valandų papildomą veiklą praplėsti savo žinias ir pilną baigimo. Partnerystė su daugiau nei 500 registruotų institucijų ir skatina studentus siekti galimybių Brazilijoje ir užsienyje. techniniai vizitai ir akademinės išvykos ​​stebimi mokytojų Europoje ir Lotynų Amerikoje. užklasinė veikla, pavyzdžiui, techninių vizitų, paskaitų, simpoziumuose, mokslinių tyrimų, kultūros renginių, tarp kitų. Unaerp rūpinasi suteikti studentams su kokybės akademinio gyvenimo, išlaikyti savo du miesteliai skirtas socialinio ir kultūrinio sambūvio su pilna infrastruktūra, su keliais paslaugas, teikia komfortą ir prieinamumą tose srityse, laisvalaikio, sporto, sambūvio ir plačią prieigą prie surinkimo biblioteka ir internetinių duomenų bazių. ... [-]
Brazilija São Paulo Ribeirao Preto
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
4 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba