BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Sao Paulo Brazilija 2019

Bakalauro laipsnis iš akredituotų kolegijų ir universitetų gali būti svarbūs Kovos akmenys į sėkmingą karjerą.Dažniausias tipo bakalauro programos bakalauro 's laipsnį, paprastai skiriama po ketverių metų sėkmingo tyrimo

Brazilija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių pagal ekonomikos dėl jų neįvykdyti rezultatus orientuotą aukštojo mokslo mokymuisi. Nėra daug kalbos barjeras, nes dauguma kursų yra siūlomi portugalų kalba.Brazilija turi 50 valstybės ir 80 privačių universitetų

Tai didžiausias miestas Brazilijoje, o tai matė daug viešojo ir privačiojo aukštojo mokslo mokymosi centrų sistemą. Kai kurie iš pasaulyje pripažintų universitetų, pavyzdžiui, universiteto Sao Paulo, Popiežiškoji katalikiškojo universiteto San Paulo ir Sao Paulo valstybinio universiteto yra čia.

Palyginti bakalauro programas in Sao Paulo Brazilijoje 2019

Rezultatai Filter

Administracija

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

UNISAL administracija kursas turi kaip centrinės ašies verslumą ir verslumo įgūdžius.

Mechaninė inžinerija

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 10 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo + 1 daugiau

Didysis poreikis šalies profesionalių techninių specialistų (inžinierių pvz.), Kurie yra apmokyti ir atnaujinti naujomis technologijomis.

Ekonomikos mokslai

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 - 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Žinoma, metodistų Ekonomika gavo 4 laipsnio (nuo 1-5) per pastaruosius vertinimo MEC ir siekia mokyti specialistus įsipareigojusi Brazilijos realybės tyrimo ir žino iš ryšių, jungiančių ekonominius reiškinius, socialinės visumos svarbą ir ypač jo kaip šių santykių tarpininko vaidmuo. Taigi, studentai gauna tvirtą teorinį, istorinį ir instrumentinę mokymus. Pasak įstaigos filosofiją, mokymo siekia suvienyti technines etikos ir parengti studentus dirbti įvairiose srityse viešojo arba privataus sektoriaus. Žinoma, su klasių naktį, gali būti baigtas per ketverius metus.

Mechaninė inžinerija

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)
Universiteto miestelis Dieninės 10 - 10 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Tai inžinerijos sritis, kuri rūpinasi kūrimo, projektavimo, statybos ir priežiūros mašinų ir įrangos. Mechaninis inžinierius projektuoja ir dizaino mašinų, įrangos, transporto priemonių, šildymo ir aušinimo sistemas ir konkrečias priemones, mechaninės inžinerijos. Taip pat prižiūri gamybą. Apskaičiuoja reikiamą kiekį žaliavų, suteikia pelėsių dalys turi būti pagamintos, sukuria prototipus ir išbando produktus, gautus. Rūšiuoti saugojimo sistemos, procesai ir monitoriai apibrėžia standartus ir saugos procedūras gamybai. Kokybės kontrolės, stebėsenos ir analizės ištvermės testavimas, kalibratorius ir tikrinimo priemones.

Tarptautiniai santykiai

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)
Universiteto miestelis Dieninės 8 - 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

1974 jis pasirodė Brazilijoje pirmąjį kursą tarptautiniuose santykiuose. Iš pradžių profesionali laipsnis tarptautinių santykių, internacionalistai, buvo siekiama diplomatinę karjerą žiūri į tarptautinę rinką kaip sritis, turi būti ištirta dėl užsienio politikos savo šalyje. 21-ajame amžiuje su didžiojo atidarymo pasaulio rinkose, bendrovės "užpuolė" tarptautinės konkurencijos, tuo pačiu metu ji susiduria su galimybių tirti naujas rinkas. Naujas kursas Tarptautinių santykių UMC siekiama sukurti "ambasadorius" Verslo - internacionalistai -, kuri turi užduotį sukurti ir įgyvendinti konkurencinį pranašumą išnaudoti verslo galimybes tarptautinėje arenoje Brazilijos įmonių, kartu tas pats specialistas (Internationalist ") gali būti pirminis ryšys iš užsienio įmonės, kuri nori įdiegti Brazilijoje ar net patekti į Brazilijos rinką. Praktinis dalis sukurta iš pirmąjį pusmetį su PIC (Tarpdisciplininis projektas konsoliduota), kurioje studentai, darbo komandoje, ugdyti verslumo projektus įmonėse ar net tiriant naujas verslo galimybes rinkoje.

Tarptautiniai santykiai

Universidade de Ribeirão Preto 
Universiteto miestelis Ištęstinės 4 - 4 metai Kovas 2020 Brazilija São Paulo Ribeirao Preto + 1 daugiau

Tarptautinių ryšių kursas Unaerp yra struktūrizuotas siekiant mokyti specialistus, gebančius analizuoti, integruotu būdu, politinė, ekonominė, prekybos, kultūros, humanitariniai ir aplinkosaugos klausimai, kurie vis labiau priklauso viena santykių tarp šalių, įmonių, tarptautinių organizacijų, NVO ir asmenys. Geopolitiniai įvykiai ir pasaulinės prekybos sandorių intensyvinimas atidarė keletą sričių darbo už kurių tarptautinius santykius profesionalams. Įvairių specialistų praktika skatina kritinį mąstymą ir komandinį darbą, etikos, kompetentingai ir efektyviai laikysena, todėl jie gali dirbti rinkoje vis reikliausių, pasaulio ir konkurencinga.

Civilinės inžinerijos absolventas

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Civilinės inžinerijos kursai yra žinoma, su modernia mokymo projektą, kuris apima profesijos skatino daugiausia dėl didėjančio naudojimo kompiuterių modernizavimas, naujų medžiagų ir technologijų kūrimą, naujų analizės metodų priėmimas, kurias susirūpinimą aplinkosaugos klausimais ir didėjantis dalyvavimas pilietinės inžinierių, planavimo, administravimo ir valdymo srityje.

Apskaitos mokslai

Centro Universitário Assunção (UNIFAI)
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Tai sritis, kuri rūpinasi bendrovės, sąskaitas per registravimo ir kontrolės pajamų, išlaidų ir pelno.

Administracija

Centro Universitário Assunção (UNIFAI)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Administracija sudaro profesionalų kursą, reikalingą beveik kiekvieną privačiam arba valstybiniam organizacija, atsakinga už planavimą ir strategijų valdyti žmogiškuosius, materialinius, finansinius ir rinkodaros departamentas.

Laipsnis administravimo

Faculdade Das Américas (FAM)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Direktorių kursas suteikia profesionalaus veikti kaip finansinę, materialią ar žmogaus vadybininkas, daryti įtaką sprendimų priėmimo apie turimus išteklius.

Laipsnis reklama

Faculdade Das Américas (FAM)
Universiteto miestelis Dieninės 7 - 13 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Reklama yra planavimo, rengimo, vykdymo ir sklaidos reklamos kampanijų mokslas, siekiant taikyti prekės ženklo žinomumą ir padidinti pardavimus produktą ar paslaugą.

Laipsnis Apskaita

Faculdades Integradas Campos Salles (FICS)
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Apskaitos integruotos mokyklų "Campos Salles" Žinoma ieškoti socialiai atsakingų ir kompetentingų specialistų formavimas atsižvelgiant į techninius ir administracinius sprendimus.

Laipsnis administravimo

Faculdades Integradas Campos Salles (FICS)
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Direktorių Tarptautinio koledžo "Campos Salles" įrankių ir inovatyvių mokymo praktiką, susiejant teoriją ir praktiką Žinoma.

Laipsnis tarptautinių santykių

Faculdade Santa Marcelina (FASM)
Universiteto miestelis Dieninės 8 ieškoti teisės doktorantūros studijų Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Kurso tikslas parengti studentus suprasti, analizuoti ir galvoti naujų pasaulines struktūras, kad jie yra ne iš kurso pabaigoje, apmokyti analizės, konsultavimo ir verslo tarptautinėje arenoje.

Laipsnį inžinerijos gamybos

Universidade Ibirapuera (UNIB)
Universiteto miestelis Ištęstinės 10 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Tai yra inžinerijos šaka, kuri valdo žmogiškuosius išteklius, finansinius ir materialinius išteklius padidinti bendrovės našumą.