Filter
Bakalauro laipsniai
Brazilija Sorocaba Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Sorocaba Brazilija 2019

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Brazilija, oficialiai Brazilijos Federacinė Respublika yra didžiausia šalis tiek Pietų Amerikoje ir Lotynų Amerikos regione. Tai pasaulis 'ai penktoji pagal dydį šalyje, tiek pagal geografinę sritį ir populiacijos, su daugiau nei 193 milijonus žmonių.

Mintys studijuoti Sorocaba? Šis miestas turi įvairių privačių ir valstybės valdomų universitetus ir kolegijas, kur Jūs galite registruotis į diplomų ir studijų kursus. Kai kurios bendros jų yra universitetas Sorocaba, įstatymas mokykla Sorocaba universiteto medicinos ir sveikatos mokslų ir daug daugiau.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Sorocaba Brazilijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Žinoma, Bendravimas, pagrindinis Reklama, siekiama mokyti specialistus ir mokslininkus, kurie veikia transformacijos būdu keliose šiuolaikinių ryšio scenarijais, pasireng ... [+]

Žinoma, Bendravimas, pagrindinis Reklama, siekiama mokyti specialistus ir mokslininkus, kurie veikia transformacijos būdu keliose šiuolaikinių ryšio scenarijais, pasirengę projektuojame, gaminame ir vykdyti reklamos kampanijas ir komunikacijos projektų kūrimo ir įvaizdžio skatinimo produktai ir paslaugos.

Praktikos sritis Professional reklama yra apmokyti ir skatino tiek akademinę karjerą kaip mokslininko ir pedagogo, ir dėl įvairių sričių reklamos darbo rinkoje, kaip antai darbo: Paslauga, planavimo, tyrimų, žiniasklaidos, kūrybingi ir gamyba. Reklamos pat gali veikti sektoriuose, rinkodaros komunikacijų pramoninių organizacijų, prekybos, paslaugų teikimo ir žiniasklaidoje, taip pat veikia įvairių skaitmeninių ryšio sistemų, pavyzdžiui, skaitmeninės televizijos, interneto, mobiliojo sistemos ir judriojo ryšio sistemų transliuoti komunikacijos. ... [-]
Brazilija Sorocaba
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 - 12 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Ieško patenkinti konkurencingą profesinę rinkos poreikius, siūlo tvirtą teorinį pagrindą su taikymo kasdienybės įmonių pasaulinio vystymosi administratorius. ... [+]

Ieško patenkinti konkurencingą profesinę rinkos poreikius, siūlo tvirtą teorinį pagrindą su taikymo kasdienybės įmonių pasaulinio vystymosi administratorius.

Praktikos sritis Jis yra sudarytas iš daugelio skirtingų tipų įmonių, iš tradicinių pramonės ir finansų sektoriuje, komercinių įmonių, paslaugų teikimo į viešajame sektoriuje.

Diferencialo Direktorių Žinoma turi 47 metų tradicijas, formuoti studentams Sorocaba ir regionas nuo 1966. Šiuo metu žinoma, su didžiausiu skaičiumi studentų iš Uniso ir regione, ji turi daugiau nei 1800 studentų ir dėstytojų yra aukštos kvalifikacijos su 72% meistrų ir gydytojai personalui, gerokai viršija minimalius reikalavimus MEC. Be privalomo stažuotės, ji turės galimybę plėtoti ir gyventi socialinio pobūdžio dizainą, imdamasi veiksmų NVO ar paramos subjektams. ... [-]
Brazilija Sorocaba
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba