BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti 104 geriausias bakalauro programas Brazilijoje ir 2019/2020

Jeigu ieškote bakalauro studijų programų egzotiškose šalyse, siūlytumėme pasidomėti studijų galimybėmis Brazilijoje. Būtent ši šalis turi ypatingai daug ką pasiūlyti tarptautiniams studentams, jau vien tik jos kultūra studentams gali suteikti neįkainojamos tarptautinės patirties. Tad studijas šioje šalyje pasirinkę studentai tikrai nenuobodžiaus. Jie gali mėgautis puikia Braziliška virtuve, festivaliais, dinamiškais miestais, kvapą gniaužiančiais paplūdimiais, sporto bei muzikos renginiais. Brazilija taip pat gali pasigirti ypatinga augmenijos ir gyvūnijos įvairove, tad gamtos mylėtojams būtent ši šalis gali būti tinkamiausias tarptautinių studijų pasirinkimas.

Brazilija užima vis stipresnes pozicijas pasaulio ekonomikos kontekste, tad būtent ši šalis tampa vis patrauklesnė ir akademiniu atžvilgiu. Brazilijos viešieji ir privatūs universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos, studentams gali pasiūlyti itin didelę įvairovę bakalauro studijų programų. Brazilijos universitetų siūlomų bakalauro studijų programų kokybė vis auga, nes paskatas juose pradeda vesti vis labiau kvalifikuoti dėstytojai. Vienos iš pačių populiariausių Brazilijos bakalauro studijų programų yra ekonomika, verslas, verslo administravimas, politikos mokslai, aplinkosaugos studijos, ekologija bei plėtros studijos.

Peržvelkite žemiau pateiktą bakalauro studijų programų sąrašą ir galbūt rasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o galbūt ir asmeninių tikslų.

Rezultatai Filter

Amerikos akademijos bakalauro programa

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Brazilija Kuritiba Jungtinės Amerikos Valstijos Kentas + 2 daugiau

Amerikos akademija yra PUCPR tarptautinė bakalauro programa, bendradarbiaujant su Kento valstybiniu universitetu (Ohajas - JAV). Inovatyvi iniciatyva sujungia geriausius Šiaurės Amerikos aukštąjį mokslą į geriausią universitetą Paranoje, Brazilijoje.

Tarptautinis verslo švietimo aljansas

Brazilian School of Public and Business Administration
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Rio de Žaneiras

Tarptautinis verslo švietimo aljansas (IBEA) yra novatoriška programa, suteikianti bakalauro studijų studentams unikalų ir išsamų vaizdą apie globalią verslo aplinką.

BDes 3 metai / tarptautinė klasė

L’École De Design Nantes Atlantique
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Susisiekti su mokykla Prancūzija Nantas Brazilija San Paulas Kinija Šanchajus Indija Punios + 6 daugiau

Tarptautinė klasė sveikina Prancūzijos studentus ir tarptautinius įvairių tautybių studentus, kurie nori prisijungti prie MDes programos per trečią (tai yra paskutinis) bakalauro lygio studijas. Jo tikslas yra taip pat pasveikinti moksleivius iš mūsų partnerių mokyklų akademiniam mainų semestrui.

Baigimas mados dizaino

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Brazilija San Paulas

Visa "Fashion System" išsamiai išnagrinėjo kursą, kuris rengia studentą veikti konkurencinėje pasaulinėje rinkoje - vartotojams, tapatybėms ir tendencijoms, produktų kūrimui ir tobulinimui, mados ir jo verslo įvaizdžiui bei bendravimui.

Mechaninės inžinerijos absolventas

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Kovas 2020 Brazilija Campinas

Inžinieriaus mechaniko projektuoja ir rengia mechaninėms ir šilumos sistemų, tokių kaip variklių, mašinų, įrangos, transporto priemonių, šildymo ir aušinimo sistemų, agregatų, operacijų ir kokybės kontrolė.

Verslo valdymo

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija „Belo Horizonte“

Su išsamia turinį, dinamiška ir dėmesio moderniausių praktikos valdymo, žinoma, vystosi kritinis mąstymas, etinis ir socialiai atsakinga.

Civilinės inžinerijos absolventas

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Kovas 2020 Brazilija San Paulas

Statybos inžinieriaus yra profesionalus, turintys didelę techninis mokymas.

Engenharia da computação

ÁREA1
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Kovas 2020 Brazilija Salvadoras

A Engenharia da Computação é a área responsável pelo desenvolvimento e construção de computadores, periféricos, hardware e software. Além disso, o profissional formado nessa área pode elaborar projetos para diversos ramos que necessitem da tecnologia.

Administração

Centro Universitário Una
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 4 ieškoti teisės doktorantūros studijų Kovas 2020 Brazilija „Belo Horizonte“ + 1 daugiau

O curso de Administração Una é reconhecido pelo MEC, e possui mais de 40 anos de excelência na formação de administradores, sendo reconhecido por sua excelência no processo de formação de líderes e gestores.

Laipsnį inžinerijos gamybos

Universidade Ibirapuera (UNIB)
Universiteto miestelis Ištęstinės 10 semestrai Kovas 2020 Brazilija San Paulas

Tai yra inžinerijos šaka, kuri valdo žmogiškuosius išteklius, finansinius ir materialinius išteklius padidinti bendrovės našumą.

Administracija

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 - 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Alfėnas

Kurso tikslas parengti kompetentingas ir kūrybiškas specialistų, galinčių reaguoti į rinkos poreikius, todėl organizacijoms, bet kokio dydžio, kad būtų sėkmingai savo įmones arba veikti su atsakomybe ir etikos trečiojo sektoriaus ar viešojo administravimo. Preparatas apima modernias priemones naudoti diagnozuoti problemas, dizaino sprendimus ir stebėtų rezultatus.

Apskaitos mokslai

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Natali

Apskaitos kursai UNIFACEX universiteto centras turi savo pagrindinį tikslą, suteikti studentams bendrą ir humanistinę kultūrą.

Bakalauro raidėmis

Grupo Tiradentes
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Kovas 2020 Brazilija Aracaju

Literatūros kursai - portugalų nuo FSLF turi kaip principas orientuoja žinoma identiteto stiprinimą, skatinant integralas formavimas studento ir jų mokymus profesinės praktikos, skatinant nuolatinį mokymąsi ir bendrą ieškinį dėl visuomenės plėtrai.

Mechaninė inžinerija

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 10 semestrai Kovas 2020 Brazilija San Paulas + 1 daugiau

Didysis poreikis šalies profesionalių techninių specialistų (inžinierių pvz.), Kurie yra apmokyti ir atnaujinti naujomis technologijomis.

Administracija

Universidade de Sorocaba (UNISO)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Sorokaba

Ieško patenkinti konkurencingą profesinę rinkos poreikius, siūlo tvirtą teorinį pagrindą su taikymo kasdienybės įmonių pasaulinio vystymosi administratorius.