BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti 109 geriausias bakalauro programas Brazilijoje ir 2019

Jeigu ieškote bakalauro studijų programų egzotiškose šalyse, siūlytumėme pasidomėti studijų galimybėmis Brazilijoje. Būtent ši šalis turi ypatingai daug ką pasiūlyti tarptautiniams studentams, jau vien tik jos kultūra studentams gali suteikti neįkainojamos tarptautinės patirties. Tad studijas šioje šalyje pasirinkę studentai tikrai nenuobodžiaus. Jie gali mėgautis puikia Braziliška virtuve, festivaliais, dinamiškais miestais, kvapą gniaužiančiais paplūdimiais, sporto bei muzikos renginiais. Brazilija taip pat gali pasigirti ypatinga augmenijos ir gyvūnijos įvairove, tad gamtos mylėtojams būtent ši šalis gali būti tinkamiausias tarptautinių studijų pasirinkimas.

Brazilija užima vis stipresnes pozicijas pasaulio ekonomikos kontekste, tad būtent ši šalis tampa vis patrauklesnė ir akademiniu atžvilgiu. Brazilijos viešieji ir privatūs universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos, studentams gali pasiūlyti itin didelę įvairovę bakalauro studijų programų. Brazilijos universitetų siūlomų bakalauro studijų programų kokybė vis auga, nes paskatas juose pradeda vesti vis labiau kvalifikuoti dėstytojai. Vienos iš pačių populiariausių Brazilijos bakalauro studijų programų yra ekonomika, verslas, verslo administravimas, politikos mokslai, aplinkosaugos studijos, ekologija bei plėtros studijos.

Peržvelkite žemiau pateiktą bakalauro studijų programų sąrašą ir galbūt rasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o galbūt ir asmeninių tikslų.

Rezultatai Filter

Amerikos akademijos bakalauro programa

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Susisiekti su mokykla Brazilija Curitiba Jungtinės Amerikos Valstijos Kent + 2 daugiau

Amerikos akademija yra PUCPR tarptautinė bakalauro programa, bendradarbiaujant su Kento valstybiniu universitetu (Ohajas - JAV). Inovatyvi iniciatyva sujungia geriausius Šiaurės Amerikos aukštąjį mokslą į geriausią universitetą Paranoje, Brazilijoje.

BDes 3 metai / tarptautinė klasė

L’École De Design Nantes Atlantique
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugpjūtis 2019 Prancūzija Nantes Brazilija São Paulo Kinija Shanghai Indija Pune + 6 daugiau

Tarptautinė klasė sveikina Prancūzijos studentus ir tarptautinius įvairių tautybių studentus, kurie nori prisijungti prie MDes programos per trečią (tai yra paskutinis) bakalauro lygio studijas. Jo tikslas yra taip pat pasveikinti moksleivius iš mūsų partnerių mokyklų akademiniam mainų semestrui.

Baigimas mados dizaino

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugpjūtis 2019 Brazilija São Paulo

Visa "Fashion System" išsamiai išnagrinėjo kursą, kuris rengia studentą veikti konkurencinėje pasaulinėje rinkoje - vartotojams, tapatybėms ir tendencijoms, produktų kūrimui ir tobulinimui, mados ir jo verslo įvaizdžiui bei bendravimui.

Apskaitos mokslai

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Pouso Alegre

Apskaitos mokslų UNIVAS Studijų forma apskaitos bakalauro nuo 2002 metų, aukštos kvalifikacijos ir prašė rinkoje.

Inžinierius statybininkas

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)
Universiteto miestelis Ištęstinės 5 - 5 metai Kovas 2020 Brazilija Rio de Janeiro

Kurso tikslas išmokyti inžinierių profesinį profilį orientuota į iššūkius, kad bendrovė pervedimų į profesiją; teikti galimybę tiems, kurie yra įtraukti į darbo rinką, atliekant techninę veiklą ir siekti pažangos link išsamesnių funkcijų, būdingų profesinių inžinierius pareigas; Įgalinus šį kelią jaunesniems nebūtinai darbuotojų tuo metu, žinoma, prasideda, daugiau ieško darbo priemonėmis pasiekti profesinio mokymo inžinerijos.

Administracija

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Santos Dumont

Tvarkyti yra planuoti, organizuoti, vadovauti ir jas kontroliuoti, priimant sprendimus dėl turimų ir reikalingų organizacijos valdymo išteklių, atsižvelgiant į profesinės informacijos, komandos, ekonominė, politinė ir socialinė raida savo regione, šalyje ir pasaulyje.

Tekstilės inžinerijos

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Kovas 2020 Brazilija Rio de Janeiro

Atpažinai su kompetencijos laipsnį, kurį išdavė Švietimo ministerija - MEC, žinoma, sudaro tekstilės inžinierius, specialistas, kuris galės dirbti visose gamybos ir paslaugų pristatymo tekstilės pramonei ir drabužių etapuose: nuo pasirinkimo tinkamiausia žaliavos, per gamybos procesus, kokybės kontrolės ir rinkodara galutinio produkto.

Mechaninės inžinerijos absolventas

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)
Universiteto miestelis Dieninės 5 metai Kovas 2020 Brazilija Campinas

Inžinieriaus mechaniko projektuoja ir rengia mechaninėms ir šilumos sistemų, tokių kaip variklių, mašinų, įrangos, transporto priemonių, šildymo ir aušinimo sistemų, agregatų, operacijų ir kokybės kontrolė.

Elektrotechnika

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)
Universiteto miestelis Ištęstinės 5 metai Kovas 2020 Brazilija Santos Dumont

Prisitaikyti prie rinkos poreikių, siekiant tikslingai mokymo, žinoma, yra sudariusi sutartis ir mainus su verslo skolininkams technologijų, elektros, komunalinių paslaugų, mokslinių tyrimų institutų ir kitų universitetų Brazilija ir užsienyje.

Administracija

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)
Universiteto miestelis Ištęstinės 8 - 8 semestrai Kovas 2020 Brazilija Alfenas

Kurso tikslas parengti kompetentingas ir kūrybiškas specialistų, galinčių reaguoti į rinkos poreikius, todėl organizacijoms, bet kokio dydžio, kad būtų sėkmingai savo įmones arba veikti su atsakomybe ir etikos trečiojo sektoriaus ar viešojo administravimo. Preparatas apima modernias priemones naudoti diagnozuoti problemas, dizaino sprendimus ir stebėtų rezultatus.

Administracija

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)
Universiteto miestelis Ištęstinės 7 semestrai Kovas 2020 Brazilija Natal

Į verslo administravimo laipsnį, per savo bendrojo lavinimo, galės veikti šiose srityse: Finansai, logistikos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymas, strategija, gamybos ir medžiagų, nepamirštant, kad jų patirtis šiose srityse bus skiriamas tęstinumo tyrimai per griežta absolventas ar plačiąja prasme.

Civilinės inžinerijos absolventas

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrai Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Statybos inžinieriaus yra profesionalus, turintys didelę techninis mokymas.

Elektrotechnika

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)
Universiteto miestelis Dieninės Kovas 2020 Brazilija Campinas

Elektriko inžinieriaus darbų gamyba apskritai pramonės šakų, įmonių ir gamybos įmonių, perdavimas ir paskirstymas elektros energijos tiekimą; mašinų ir elektros įranga pramonėje; veikiančių projektavimo, įrengimo ir priežiūros industrial electrical systems įmonių; į veikiančių planavimo srityse ir konsultavimas dėl energijos vartojimo efektyvumo, energijos taupymo, atsinaujinančių energijos šaltinių įmonių; reguliavimo agentūros nacionalinės elektros energijos sistemos; įmonėse ir mokslinių ir technologinių tyrimų laboratorijose. Taip pat gali veikti autonomiškai bendrovės arba konsultuojant

Turizmas laipsnis

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Kovas 2020 Brazilija Presidente Prudente

Ekskursija išsiskiria keletas profesionalių įgūdžių yra sustiprintas, tikslingą ir atliko kursą Unoeste kaip lyderio savybes, gero žmogaus santykių, aiškumo organizavimo ir veiklos idėjų ir loginiu mąstymu.

Laipsnis administravimo

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Kovas 2020 Brazilija Joinville

Forma kritinių piliečius ir etikos poziciją, ragindamas verslumo dvasią kiekvienais mokslo.