BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti 110 geriausias bakalauro programas Brazilijoje ir 2019

Jeigu ieškote bakalauro studijų programų egzotiškose šalyse, siūlytumėme pasidomėti studijų galimybėmis Brazilijoje. Būtent ši šalis turi ypatingai daug ką pasiūlyti tarptautiniams studentams, jau vien tik jos kultūra studentams gali suteikti neįkainojamos tarptautinės patirties. Tad studijas šioje šalyje pasirinkę studentai tikrai nenuobodžiaus. Jie gali mėgautis puikia Braziliška virtuve, festivaliais, dinamiškais miestais, kvapą gniaužiančiais paplūdimiais, sporto bei muzikos renginiais. Brazilija taip pat gali pasigirti ypatinga augmenijos ir gyvūnijos įvairove, tad gamtos mylėtojams būtent ši šalis gali būti tinkamiausias tarptautinių studijų pasirinkimas.

Brazilija užima vis stipresnes pozicijas pasaulio ekonomikos kontekste, tad būtent ši šalis tampa vis patrauklesnė ir akademiniu atžvilgiu. Brazilijos viešieji ir privatūs universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos, studentams gali pasiūlyti itin didelę įvairovę bakalauro studijų programų. Brazilijos universitetų siūlomų bakalauro studijų programų kokybė vis auga, nes paskatas juose pradeda vesti vis labiau kvalifikuoti dėstytojai. Vienos iš pačių populiariausių Brazilijos bakalauro studijų programų yra ekonomika, verslas, verslo administravimas, politikos mokslai, aplinkosaugos studijos, ekologija bei plėtros studijos.

Peržvelkite žemiau pateiktą bakalauro studijų programų sąrašą ir galbūt rasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o galbūt ir asmeninių tikslų.

Rezultatai Filter

Amerikos akademijos bakalauro programa

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Vasaris 2020 Brazilija Curitiba Jungtinės Amerikos Valstijos Kent + 2 daugiau

Amerikos akademija yra PUCPR tarptautinė bakalauro programa, bendradarbiaujant su Kento valstybiniu universitetu (Ohajas - JAV). Inovatyvi iniciatyva sujungia geriausius Šiaurės Amerikos aukštąjį mokslą į geriausią universitetą Paranoje, Brazilijoje.

BDes 3 metai / tarptautinė klasė

L’École De Design Nantes Atlantique
Universiteto miestelis Dieninės 1 metai Rugpjūtis 2019 Prancūzija Nantes Brazilija São Paulo Kinija Shanghai Indija Pune + 6 daugiau

Tarptautinė klasė sveikina Prancūzijos studentus ir tarptautinius įvairių tautybių studentus, kurie nori prisijungti prie MDes programos per trečią (tai yra paskutinis) bakalauro lygio studijas. Jo tikslas yra taip pat pasveikinti moksleivius iš mūsų partnerių mokyklų akademiniam mainų semestrui.

Baigimas mados dizaino

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Vasaris 2020 Brazilija São Paulo

Visa "Fashion System" išsamiai išnagrinėjo kursą, kuris rengia studentą veikti konkurencinėje pasaulinėje rinkoje - vartotojams, tapatybėms ir tendencijoms, produktų kūrimui ir tobulinimui, mados ir jo verslo įvaizdžiui bei bendravimui.

Civilinės inžinerijos absolventas

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)
Universiteto miestelis Ištęstinės 6 mėnesių Kovas 2020 Brazilija Belo Horizonte

Civilinės inžinerijos kursas FEAMIG siekiama mokyti inžinierius statybininkas, dirbant su žiniomis.

Laipsnis administravimo

Universidade de Marília (UNIMAR)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrus Kovas 2020 Brazilija Marília

UNIMAR valdymas Modulio prasidėjo 1974 sausio siekiant skatinti integralas formavimas profesinės, leidžianti ją valdyti organizacijas iš sisteminio nuomone misiją, rengiant etikos verslininkai, socialiai atsakinga ir įsipareigojusi nuolatinis mokymasis.

Administracija

Ibmec
Universiteto miestelis Ištęstinės 3400 valandos Kovas 2020 Brazilija Rio de Janeiro

Bakalauro Ibmec administracija Rio de Žaneire plėtoja įgūdžius spręsti iššūkius rinką ir šiuolaikinės valdymo. Reduktoriaus tiems, kurie nori protektoriaus novatorišką būdą, yra dalis didelio našumo komandų, mokymai rengia specialistus problemoms spręsti veiklos ir strateginio pobūdžio organizacijose visuose segmentuose, kuriais siekiama tvaraus augimo.

Verslo valdymo

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrus Kovas 2020 Brazilija Belo Horizonte

Su išsamia turinį, dinamiška ir dėmesio moderniausių praktikos valdymo, žinoma, vystosi kritinis mąstymas, etinis ir socialiai atsakinga.

Elektrotechnika

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)
Universiteto miestelis Ištęstinės 5 metų Kovas 2020 Brazilija Santos Dumont

Prisitaikyti prie rinkos poreikių, siekiant tikslingai mokymo, žinoma, yra sudariusi sutartis ir mainus su verslo skolininkams technologijų, elektros, komunalinių paslaugų, mokslinių tyrimų institutų ir kitų universitetų Brazilija ir užsienyje.

Tekstilės inžinerijos

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)
Universiteto miestelis Dieninės 5 metų Kovas 2020 Brazilija Rio de Janeiro

Atpažinai su kompetencijos laipsnį, kurį išdavė Švietimo ministerija - MEC, žinoma, sudaro tekstilės inžinierius, specialistas, kuris galės dirbti visose gamybos ir paslaugų pristatymo tekstilės pramonei ir drabužių etapuose: nuo pasirinkimo tinkamiausia žaliavos, per gamybos procesus, kokybės kontrolės ir rinkodara galutinio produkto.

Gamybos inžineriją

Universidade Braz Cubas (UBC)
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrus Kovas 2020 Brazilija Mogi das Cruzes

Gamybos inžinerijos kursas yra kursas, kuris suteikia plačiausią spektrą programų galimų specialistų, nes jis leidžia profesionalių gamybos inžinierius veikia įvairiuose rinkos segmentuose.

Apskaitos mokslai

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrus Kovas 2020 Brazilija Natal

Apskaitos kursai UNIFACEX universiteto centras turi savo pagrindinį tikslą, suteikti studentams bendrą ir humanistinę kultūrą.

Administracija

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrus Kovas 2020 Brazilija Santos Dumont

Tvarkyti yra planuoti, organizuoti, vadovauti ir jas kontroliuoti, priimant sprendimus dėl turimų ir reikalingų organizacijos valdymo išteklių, atsižvelgiant į profesinės informacijos, komandos, ekonominė, politinė ir socialinė raida savo regione, šalyje ir pasaulyje.

Inžinierius statybininkas

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)
Universiteto miestelis Kovas 2020 Brazilija Rio de Janeiro

Tai inžinerijos kad projektuoja filialas, valdo ir atlieka darbus, pavyzdžiui, namų, pastatų, tiltų, viadukų, kelių, užtvankų, kanalų, uostų ir tt Statybos inžinieriaus dizaino, valdo ir stebi visus statybos ar renovacijos etapai. Jo veikimas apima analizę dirvožemio savybių, saulės šviesos ir vėdinimas svetainėje studijų ir pamatų tipų apibrėžimas. Remiantis šiais duomenimis, jis plėtoja projektą, nurodant elektros, hidrauliniai ir sanitarijos pastato ir medžiagos apibrėžti tinklus turi būti naudojamas. Tuo statybvietėje, pirmaujančių darbo grupių, priežiūrą terminų, sąnaudų, kokybės ir saugos standartus. Iki jam užtikrinti stabilumą ir saugumą pastato.

Turizmas laipsnis

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrus Kovas 2020 Brazilija Presidente Prudente

Ekskursija išsiskiria keletas profesionalių įgūdžių yra sustiprintas, tikslingą ir atliko kursą Unoeste kaip lyderio savybes, gero žmogaus santykių, aiškumo organizavimo ir veiklos idėjų ir loginiu mąstymu.

Civilinės inžinerijos absolventas

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)
Universiteto miestelis Dieninės 10 semestrus Kovas 2020 Brazilija São Paulo

Statybos inžinieriaus yra profesionalus, turintys didelę techninis mokymas.