Filter
Bakalauro laipsniai
Bulgarija Sofia Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Sofia Bulgarija 2019

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Bulgarija aukštasis mokslas suteikia studentams studijų paskolos, taip pat kitų subsidijuojamas maitinimas, o mokymosi aukštojo mokslo įstaigose. Po studentas baigia savo studijas, jis ar ji gali prisijungti prie verslo pasaulyje įgūdžių, įgytų aukštojo išsilavinimo.

Sofija yra sostinė ir didžiausias miestas Bulgarijoje, turi daug prestižinių aukštojo mokslo centrus, kurie yra pripažinti visame pasaulyje. Universitetai ir kolegijos stoti tūkstančių studentų kasmet prisitaikyti prie didelės paklausos išsilavinimą. Sankt Klemensas Ohrido universiteto Sofijoje yra labai vertinama čia.

Palyginti bakalauro programas in Sofia Bulgarijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

VUZF University

VUZF University finansavimą švietimo programoje pasižymi klasikinių disciplinų studija, tuo pat metu taikant šiuolaikinius mokymo metodus ir tarpdisciplininį požiūrį. Sut ... [+]

Apie programą

VUZF University finansavimą švietimo programoje pasižymi klasikinių disciplinų studija, tuo pat metu taikant šiuolaikinius mokymo metodus ir tarpdisciplininį požiūrį.

Suteikiama nauja organizacijų išvaizda, įskaitant verslo psichologijos žinias, tiriant IT sistemų ir žmogiškojo veiksnio vaidmenį sėkmingam finansų valdymui.

Pagrindinės kompetencijos

Absolventai:

žino finansų valdymo principus;turėti žinių, kaip investuoti ir sėkmingai valdyti finansinius fondus;turėti kompetenciją analizuoti finansinius rezultatus ir priimti teisingus sprendimus;žinoti finansų rinkų veikimo principus.Realizacija

Absolventai:

gebėti valdyti įvairių tipų organizacijų finansavimą;būti pasirengę dirbti kaip finansų vadovai, analitikai ir ekspertai;turėti kompetenciją sėkmingai valdyti savo verslą;gebėti realizuoti ir finansų konsultantus.... [-]
Bulgarija Sofia
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba