Filter
Bakalauro laipsniai
Bulgarija Varna Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Varna Bulgarija 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Bulgarija, oficialiai Bulgarijos Respublika yra šalis, įsikūrusi Pietryčių Europoje. Ji ribojasi su Rumunija į šiaurę, Serbijos ir Makedonijos į vakarus, Graikija ir Turkija pietuose iki Juodosios jūros į rytus.

Varna gyvena tūkstančiai mokslininkų ir studentų. Jie dažniausiai mokosi į aukštos klasės mokymosi įstaigose rasti čia. Norite studijuoti ekonomika ar mokslo susijusių kursų, šis miestas siūlo idealią platformą, siekiant pagerinti jūsų išsilavinimą.

Palyginti bakalauro programas in Varna Bulgarijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Varna University of Management

Privalomi stažuotės Diplomas: Priėmimo sąlygos: Priėmimą remiantis dokumentais, IELTS 6.0 + arba lygiavertis (VUM institucinė Anglų kalbos testas prieinamas) ir internet ... [+]

Privalomi stažuotės

Diplomas:

Priėmimo sąlygos:

Priėmimą remiantis dokumentais, IELTS 6.0 + arba lygiavertis (VUM institucinė Anglų kalbos testas prieinamas) ir internete arba į veidą interviu su kandidatu.

[-]
Bulgarija Varna
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Varna University of Management

... [+]

3 metai (6 semestrai)

: Bulgarų bakalauro laipsnis nuo Varnos universiteto Vadybos ir britų BA (Hons) nuo Kardifo Metropolitan University, UK

[-]
Bulgarija Varna
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Varna University of Management

"Hospitality and Culinary Arts" programa yra vienintelė Rytų Europos akademinė studijų programa, tinka visiems, kurie aistringai trokšta valgio gaminimo, ir sie ... [+]

"Hospitality and Culinary Arts" programa yra vienintelė Rytų Europos akademinė studijų programa, tinka visiems, kurie aistringai trokšta valgio gaminimo, ir siekia karjeros plėtros kaip profesionalaus virėjo arba nori tapti kitu pasauliniu "Michelin" žvaigždės turėtoju. Kaip šio kurso dalis, jums bus žengtas žingsnis už standartinių kulinarinių menų studijas ir artės prie tikrosios meno ir kulinarijos revoliucijos, įtraukiant eksperimentinius kepimo metodus.

Savo "Hospitality and Culinary Arts" programoje įgysite ypatingų maisto ruošimo įgūdžių ir išsamių žinių apie gaminį pagal klasiką ir šiuolaikines tendencijas, pvz., Vietinių produktų, mėsos ir žuvies, sveiko maisto gaminimo, tvarių jūros gėrybių, "nuo nosies iki uodegos" virimas ". Įsitikinkite, kad visas šias žinias naudosite savo stiliaus, įkvėpimo ir meninių idėjų prizmės.... [-]

Bulgarija Varna
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba