BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Varna Bulgarija 2019

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Bulgarija, oficialiai Bulgarijos Respublika yra šalis, įsikūrusi Pietryčių Europoje. Ji ribojasi su Rumunija į šiaurę, Serbijos ir Makedonijos į vakarus, Graikija ir Turkija pietuose iki Juodosios jūros į rytus.

Varna gyvena tūkstančiai mokslininkų ir studentų. Jie dažniausiai mokosi į aukštos klasės mokymosi įstaigose rasti čia. Norite studijuoti ekonomika ar mokslo susijusių kursų, šis miestas siūlo idealią platformą, siekiant pagerinti jūsų išsilavinimą.

Palyginti bakalauro programas in Varna Bulgarijoje 2019

Rezultatai Filter

Varna University of Management
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Spalis 2019 Bulgarija Varna

Varna University of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Spalis 2019 Bulgarija Varna

Bachelor in Hospitality and Culinary Arts

Varna University of Management
Universiteto miestelis Dieninės 3 - 4 metai Spalis 2019 Bulgarija Varna

"Hospitality and Culinary Arts" programa yra vienintelė Rytų Europos akademinė studijų programa, tinka visiems, kurie aistringai trokšta valgio gaminimo, ir siekia karjeros plėtros kaip profesionalaus virėjo arba nori tapti kitu pasauliniu "Michelin" žvaigždės turėtoju. Kaip šio kurso dalis, jums bus žengtas žingsnis už standartinių kulinarinių menų studijas ir artės prie tikrosios meno ir kulinarijos revoliucijos, įtraukiant eksperimentinius kepimo metodus.