BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Cheminės inžinerijos studijos Bosnijoje ir Hercogovinoje - 2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Tie studijuoti chemijos inžinerijos galima sužinoti apie disciplinų taikymą, pavyzdžiui, taikomosios matematikos, fizikos, chemijos, biochemijos ir mikrobiologijos, gamybos, transportavimo, transformavimo ir panaudojimo medžiagų, energijos ir cheminių medžiagų.

Bosnija ir Hercegovina yra tarp pirmaujančių pasaulio aukštojo mokslo srityje, turinčią puikų išsilavinimą, kuris yra mokslinių tyrimų, studentų interaktyvi ir net lankstus universitetinį išsilavinimą. Ši šalis turi geriausius universitetus, pavyzdžiui, universiteto Bosnijoje ir Hercegovinoje tarp kitų pasaulyje.

Geriausios bakalauro programos - Cheminės inžinerijos studijos Bosnijoje ir Hercogovinoje - 2020

1 Rezultatai Cheminės inžinerijos studijos, Bosnija ir Hercegovina Filter

Bakalauro genetikos ir biotechnologijų

International University Of Sarajevo IUS
Bakalauras
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Genetika ir Bioinžinerija programa yra speciali programa, derinant gamtos mokslų ir inžinerijos. Vykdytojas yra pirmiausia suprasti ir tyrinėti biologinius procesus ląstelių l ...

Skaityti daugiau