Peržiūrėti bakalauro programos - Cheminės inžinerijos studijos Indijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.Bakalauro laipsnį chemijos inžinerijos bus parengti studentus biologijos, chemijos ir fizikos. Jis yra susijęs su žaliavų tr… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Bakalauro laipsnį chemijos inžinerijos bus parengti studentus biologijos, chemijos ir fizikos. Jis yra susijęs su žaliavų transformacija į produktus, kurie yra vertingas visuomenei. Absolventai galės dirbti įvairiose pramonės šakose ir sektoriuose, įskaitant energetikos sektoriaus, farmacijos, maisto perdirbimo ir dar daugiau.

Rasta pietinėje Azijoje, Indijos Respublika yra antra labiausiai apgyvendinta šalis pasaulyje su maždaug 1270000000 žmonių. Indija yra keturių tipų universitetų; Centrinės universitetai, valstybiniai universitetai, tariamas universitete ir privačių universitetų, kurią sudaro daugiau nei 550 institucijų.

Geriausios bakalauro programos - Cheminės inžinerijos studijos Indijoje - 2020

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
UPES
Dehradun, Indija

B.Tech chemijos inžinerija, kurios specializacija yra rafinavimas ir naftos chemija

B.Tech chemijos inžinerija, kurios specializacija yra rafinavimas ir naftos chemija -
Bakalauras
Liep. 2020
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here