BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Cheminės inžinerijos studijos Jungtinėje Karalystėje - 2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Cheminės inžinerija yra inžinerijos šaka, kuri nagrinėja su gamyba ir gamybos produktų pagal priemonėmis įvairių cheminių procesų. Ši disciplina apima procesų, įrangos ir sistemų dizaino maišymo ir gydant cheminių medžiagų ir žaliavų gaminti vertingų prekių.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Geriausios bakalauro programos - Cheminės inžinerijos studijos Jungtinėje Karalystėje - 2020

3 Rezultatai Cheminės inžinerijos studijos, Jungtinė Karalystė Filter

Bakalauro chemijos inžinerija

University of Hull
BSc
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Korpuso įranga, „IChemE“ akreditacija ir artumas daugiau nei 350 pramonės gigantų. Tai puikus tramplinas aukšto lygio darbui.

Skaityti daugiau

BEng (Hons) chemijos inžinerijoje

University of Bradford
Bakalauras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
30 Bir. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

BEng (Hons) chemijos inžinerijoje (su praktikos metais) formuoja nuolatiniai pramonės poreikiai, daugiausia dėmesio skiriant tradicinėms naftos, dujų ir naftos chemijos gamybo ...

Skaityti daugiau

Beng chemijos inžinerija

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences
Bakalauras
<
Dieninės
<
3 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Chemijos inžinerija yra dinamiška ir nuolat plėtojama. Ji suteikia daug problemų, su kuriomis susiduria pramonės farmacijos, biotechnologijos, naftos, energetikos ir maisto pr ...

Skaityti daugiau