$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti bakalauro programos - Civilinė inžinerija Danijoje - 2021/2022

Danija yra LEGO, Undinėlė, vaizdingos miestai ir stebina pakrantės valstybė. Tačiau ji taip pat yra vienas iš Europos labiausiai klestinčių šalių, turinčių nusistovėjusį ir aukštos kokybės švietimo sistema. Paimkite Civilinės inžinerijos Danijoje bakalauro ir gauti prestižinį laipsnį pripažinta visame pasaulyje. Priimdama civilinės inžinerijos bakalauro Danijoje, gausite… Skaityti daugiau

Danija yra LEGO, Undinėlė, vaizdingos miestai ir stebina pakrantės valstybė. Tačiau ji taip pat yra vienas iš Europos labiausiai klestinčių šalių, turinčių nusistovėjusį ir aukštos kokybės švietimo sistema. Paimkite Civilinės inžinerijos Danijoje bakalauro ir gauti prestižinį laipsnį pripažinta visame pasaulyje.

Priimdama civilinės inžinerijos bakalauro Danijoje, gausite kompleksinį išsilavinimą, teorinį ir praktinį, įvairių metodų ir būdų civilinės inžinerijos. Jūs išmoksite apie pastato projektavimo, projekto planavimo, statybos, miesto plėtra, estetika ir ilgalaikiškumas ir sauga statybos. Jūs išmoksite, kaip sutartys ir konkursai rengiami, taip pat.Bakalauras Statybos inžinerijos Danijoje taip pat leidžia jums pasirinkti norimą specializaciją, pavyzdžiui, struktūrinių, miestą ar aplinkos inžinerijos.

Paimkite Civilinės inžinerijos Danijoje bakalauro ir gauti labai stengėsi po laipsnį iš tarptautinėje aplinkoje. Pažvelkite į toliau pateiktų parinkčių ir sužinokite, kad jums tinka.

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Danijoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
VIA University College
Horsensas, Danija

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant techninei kompetencijai ir valdymui pastatytoje aplinkoje.

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant techninei kompetencijai ir valdymui pastatytoje aplinkoje. -
Bakalauras
Dieninės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 
VIA University College
Horsensas, Danija +1 Daugiau

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant statybos projektų projektavimui, planavimui ir įgyvendinimui.

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant statybos projektų projektavimui, planavimui ir įgyvendinimui. -
Bakalauras
Dieninės
7 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis