BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Civilinė inžinerija Danijoje - 2020

Danija yra LEGO, Undinėlė, vaizdingos miestai ir stebina pakrantės valstybė. Tačiau ji taip pat yra vienas iš Europos labiausiai klestinčių šalių, turinčių nusistovėjusį ir aukštos kokybės švietimo sistema. Paimkite Civilinės inžinerijos Danijoje bakalauro ir gauti prestižinį laipsnį pripažinta visame pasaulyje.

Priimdama civilinės inžinerijos bakalauro Danijoje, gausite kompleksinį išsilavinimą, teorinį ir praktinį, įvairių metodų ir būdų civilinės inžinerijos. Jūs išmoksite apie pastato projektavimo, projekto planavimo, statybos, miesto plėtra, estetika ir ilgalaikiškumas ir sauga statybos. Jūs išmoksite, kaip sutartys ir konkursai rengiami, taip pat.Bakalauras Statybos inžinerijos Danijoje taip pat leidžia jums pasirinkti norimą specializaciją, pavyzdžiui, struktūrinių, miestą ar aplinkos inžinerijos.

Paimkite Civilinės inžinerijos Danijoje bakalauro ir gauti labai stengėsi po laipsnį iš tarptautinėje aplinkoje. Pažvelkite į toliau pateiktų parinkčių ir sužinokite, kad jums tinka.

2 Rezultatai Civilinė inžinerija, Danija Filter

Civilinės inžinerijos bakalauro laipsnis

VIA University College
Bakalauras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant techninei kompetencijai ir valdymui pastatytoje aplinkoje.

Skaityti daugiau

Architektūros technologijų ir statybos vadybos bakalauras

VIA University College
Bakalauras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
7 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant statybos projektų projektavimui, planavimui ir įgyvendinimui.

Skaityti daugiau