BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Civilinė inžinerija Italijoje - 2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Mokslo bakalauras Civilinės inžinerijos programą rengia studentus efektyviai projektuoti, planuoti ir kurti sistemas ir infrastruktūrą esminius visuomenei. Programa gyvena ant transporto, vandens išteklių inžinerijos, infrastruktūros ir geodezinės inžinerijos tarp kitų sričių.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Geriausios bakalauro programos - Civilinė inžinerija Italijoje - 2020

2 Rezultatai Civilinė inžinerija, Italija Filter

Bakalauro civilinės ir aplinkos inžinerijos

Mediterranea University of Reggio Calabria
Bakalauras
Spal. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

1-asis ciklas laipsnis kursas (bakalauro laipsnis) civilinės ir aplinkos inžinerijos tikslas yra suteikti žinių ir įgūdžių kurti ir valdyti infrastruktūrą susijusius su civili ...

Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnį civilinė ir Aplinkos inžinerijos

Università degli Studi e-Campus
Bakalauras
Spal. 2020
<
Dieninės
Anglų
Internetinės

Profesionalai su šio darbo pavadinimas paprastai dirba projektavimo, statybos priežiūros, vertinimo ir testavimo inžinerinius darbus, tiesiogiai ir instrumentinės duomenų apie ...

Skaityti daugiau