BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Civilinė inžinerija Kolumbijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Mokslo bakalauras Civilinės inžinerijos programą rengia studentus efektyviai projektuoti, planuoti ir kurti sistemas ir infrastruktūrą esminius visuomenei. Programa gyvena ant transporto, vandens išteklių inžinerijos, infrastruktūros ir geodezinės inžinerijos tarp kitų sričių.

Kolumbija yra tikrai įvairi ir unikali šalis, įsikūręs šiaurės vakarų kampe Pietų Amerikoje. Su draugiškų žmonių, egzotiškų peizažų ir kosmopolitinių miestų, Kolumbija yra tikrai vieta mokytis ispanų kalbos.

Geriausios bakalauro programos - Civilinė inžinerija Kolumbijoje - 2020

2 Rezultatai Civilinė inžinerija, Kolumbija Filter

Civilinės inžinerijos laipsnis

Universidad EIA
Bakalauras
Sau. 2021
<
10 semestrai
Spanish
Universiteto miestelis

Civilinė inžinerija - tai profesija, kuri tiesiogiai įtakoja regiono ir jos gyventojų gyvenimo kokybę. Ji apima pagrindinius poreikius, pvz., Geriamojo vandens tiekimą, būstą, ...

Skaityti daugiau

Civilinės inžinerijos bakalauras

Universidad Santo Tomás
Bakalauras
03 Rgp. 2020
<
Dieninės
<
10 semestrai
Ispanų
Universiteto miestelis

Kartu su karine inžinerija, tai yra seniausias inžinerinis universitetinis laipsnis pasaulyje, nes jis buvo sukurtas siekiant patenkinti pagrindinius žmogaus gyvenimo aplinkos ...

Skaityti daugiau