Filter
Bakalauro laipsniai
Danija Copenhagen Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Copenhagen Danija 2019

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Įsikūręs ant rytinės Zelandijos pakrantės, tęsiasi per dalis Amager Kopenhaga yra miestas. Tai sostinė Danijoje su daugiau nei 1 mln gyventojų. Jis turi daug privačių ir valstybinių universitetų.

Palyginti bakalauro programas in Copenhagen Danijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Copenhagen University College of Engineering

Jei jus domina, tada tarp žmonių, gamybos, aplinkos ir ekonomikos sąveikos Mechaninė ... [+]

Mechanikos inžinerijos bakalauro programa - dizainas ir Pramonės inovacijų

Jei jus domina, tada tarp žmonių, gamybos, aplinkos ir ekonomikos sąveikos mechanikos inžinerija - Dizainas ir Pramonės inovacijų bakalauro laipsnis programa yra skirta jums. Programa prasideda rugsėjį.

&nbsp

Mechanikos inžinerijos laipsnį - Dizaino ir pramonės inovacijas, galite dalyvauti sprendžiant techninius ir bendras problemas, mechanikos inžinerijos srityje ateities Tai yra disciplina, kuri taip pat turi apsvarstyti ir tausoti aplinką, visuomenę ir ekonomiką. .

&nbsp

Konstravimas, projektavimas, termodinamikos, mechanikos ir elektros teorija išsamių žinių apie techninių kompetencijų derinys, ekonomikos ir valdymo suteikti geras galimybes tiek specialistas, tiek ir vadovaujančias pareigas.... [-]

Danija Copenhagen
Rugsėjis 2019
7 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Copenhagen University College of Engineering

Programa apima privalomą šešių mėnesių stažuotę su Danijoje ar užsienio bendrovė. Programa prasideda rugsėjo ir vasario mėnesiais. ... [+]

Informacinių ir ryšių technologijų inžinerijos bakalauras

Programa apima privalomą šešių mėnesių stažuotę su Danijoje ar užsienio bendrovė. Programa prasideda rugsėjo ir vasario mėnesiais.

&nbsp

5-ojo semestro galite pasirinkti specializacijos srityje, pagal savo interesus ir ateities darbo planus. jūsų specializacija yra apibrėžta per jūsų pasirinkimui 5-ojo semestro, jūsų stažuotės 6-ojo semestro ir savo galutinį projekto dėl 7-osios semestro laikantis priimančiosios įmonės pasirenkamuosius kursus.

&nbsp

Galutinis projektas gali būti parengtas įmonėje, dažnai bendradarbiaujant su bendrove, kur praleido savo stažuotę.Per galutinį projektą, tikimasi, kad įrodyti savo gebėjimą inžinerinę problemą apibrėžti, įvertinti ir taikyti therory, mokslines priemones, darbo metodus ir įgūdžius, kuriuos išmoko per pirmuosius trejus metus nuo savo studijų laida ir išspręsti problemą! ... [-]

Danija Copenhagen
Rugsėjis 2019
7 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Copenhagen University College of Engineering

Ar Jus domina skaitmeninės elektronikos, telekomunikacijų, mobiliųjų telefonų, perdavimo, palydovai skaitmeninimas, ryšių sistemų dizaino, programavimo ... [+]

Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos inžinerijos bakalauras

Ar domitės skaitmeninės elektronikos, telekomunikacijų, mobiliųjų telefonų, perdavimo, skaitmeninimas palydovinio ryšio sistemų projektavimas, programavimas, biologinių elektronikos ir rezoliucinę sistemų, signalų apdorojimo ir visa kita, kas susiję su elektronikos ir kompiuterių?

Tada jums gali būti suinteresuotos, Elektronikos ir informatikos inžinerijos bakalauro. Programa prasideda rugsėjo ir vasario mėnesiais.

&nbsp

Elektronikos ir informatikos inžinerijos programos tikslas yra plėtoti ir gauti jums esminius inžinerijos kompetencijos.

Per programą, turėsite išmokti bendradarbiauti su kitais, formuluoti problemas ir planuoti savo laiką.Jūs gaunate patirtį lyginant teorijos, modeliavimo ir praktikos, ir galiausiai jums bus apmokyti pristatyti ir dokumentų rašytinius pranešimus ir žodinius paaiškinimus. Apskritai, elektronikos ir kompiuterių inžinerijos kursas apima elektronikos ir duomenų technologijas, ir kursas suteikia jums taikymo ir plėtros įgūdžių duomenų technologiją, elektronikos statyba, įranga statybos ir telekomunikacijos, taip pat organizacija ir technologijų vertinimo. ... [-]

Danija Copenhagen
Rugsėjis 2019
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Educoway

Danijos „Global Business Engineering“ laipsnis yra orientuotas į taikomuosius mokslus ir technologijas ir yra derinamas su ekonomikos, rinkodaros ir kalbų mokymu, todėl t ... [+]

Ar norėtumėte gauti dvigubą inžinerijos ir verslo laipsnį vienoje programoje?

Programos aprašymas

Danijos „Global Business Engineering“ laipsnis yra orientuotas į taikomuosius mokslus ir technologijas ir yra derinamas su ekonomikos, rinkodaros ir kalbų mokymu, todėl tai yra unikali programa.

Visos klasės dėstomos anglų kalba, kuri suteikia šiai programai tarptautinį pobūdį.

Per programą jūs išmoksite savarankiškai dirbti bet kurioje projekto ar inžinerijos užduotyje ir galėsite pritaikyti technines, ekonomines ir rinkodaros žinias, įgytas mokymo metu.

Jūs taip pat galėsite interpretuoti mokslinio ir techninio tyrimo rezultatus, be to, naudosite komercines žinias, kad jas praktiškai pritaikytų produktų ir projektų kūrimui. Galite išspręsti bet kokią techninę ar komercinę problemą, su kuria susiduriate per savo profesinį gyvenimą.... [-]

Danija Copenhagen
Rugpjūtis 2019
Dieninės
9 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Educoway

Rinkodaros vadybos AP laipsnis yra dvejų metų dieninių studijų programa, kurios klasės mokomos anglų kalba. Programos metu gausite įgūdžių ir gebėjimų atlikti užduotis, s ... [+]

Ar esate aistringas rinkodaros srityje? Ar norite žinoti strategijas, dėl kurių produktas dominuoja rinkoje?

Programos aprašymas

Rinkodaros vadybos AP laipsnis yra dvejų metų dieninių studijų programa, kurios klasės mokomos anglų kalba. Programos metu gausite įgūdžių ir gebėjimų atlikti užduotis, susijusias su planavimu, organizavimu ir įgyvendinimu marketingo srityje tiek Danijos, tiek tarptautinėse įmonėse.

Jūs gausite gilias žinias apie įvairius veiksnius, kurie turi įtakos pardavimui, ir jūs suprasite, kaip sukurti geriausias sąlygas versle, su klientais ir tiekėjais, taip pat viduje.

Jūs išmoksite planuoti rinkodarą ir pardavimus, kurie leis jums prisidėti prie bendros ir tarptautinės įmonės strategijos.... [-]

Danija Copenhagen
Rugpjūtis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba