BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Copenhagen Danija 2019

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Įsikūręs ant rytinės Zelandijos pakrantės, tęsiasi per dalis Amager Kopenhaga yra miestas. Tai sostinė Danijoje su daugiau nei 1 mln gyventojų. Jis turi daug privačių ir valstybinių universitetų.

Palyginti bakalauro programas in Copenhagen Danijoje 2019

Rezultatai Filter

bakalauro inžinerijos, mechanikos inžinerijos, projektavimo ir

Copenhagen University College of Engineering
Universiteto miestelis 7 semestrus Rugsėjis 2019 Danija Copenhagen

Jei jus domina, tada tarp žmonių, gamybos, aplinkos ir ekonomikos sąveikos Mechaninė

informacinių ir ryšių technologijų inžinerijos bakalauras

Copenhagen University College of Engineering
Universiteto miestelis 7 semestrus Rugsėjis 2019 Danija Copenhagen

Programa apima privalomą šešių mėnesių stažuotę su Danijoje ar užsienio bendrovė. Programa prasideda rugsėjo ir vasario mėnesiais.

inžinerijos, elektronikos ir kompiuterių inžinerijos bakalauras

Copenhagen University College of Engineering
Universiteto miestelis Rugsėjis 2019 Danija Copenhagen

Ar Jus domina skaitmeninės elektronikos, telekomunikacijų, mobiliųjų telefonų, perdavimo, palydovai skaitmeninimas, ryšių sistemų dizaino, programavimo

Global Business Engineering laipsnis

Educoway
Universiteto miestelis Dieninės 9 semestrus Rugpjūtis 2019 Danija Copenhagen

Danijos „Global Business Engineering“ laipsnis yra orientuotas į taikomuosius mokslus ir technologijas ir yra derinamas su ekonomikos, rinkodaros ir kalbų mokymu, todėl tai yra unikali programa.

AP laipsnis rinkodaros vadyboje

Educoway
Universiteto miestelis Dieninės 2 metų Rugpjūtis 2019 Danija Copenhagen

Rinkodaros vadybos AP laipsnis yra dvejų metų dieninių studijų programa, kurios klasės mokomos anglų kalba. Programos metu gausite įgūdžių ir gebėjimų atlikti užduotis, susijusias su planavimu, organizavimu ir įgyvendinimu marketingo srityje tiek Danijos, tiek tarptautinėse įmonėse.