Filter
Bakalauro laipsniai
Danija Herning Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Herning Danija 2019

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Nepaisant savo mažo gyventojų, Danija vertinama kaip viena iš pasaulyje 's inovatyviausių šalių dėka daug dėmesio skiriant moksliniams tyrimams ir aukštos kokybės švietimas. Jūs taip pat mokosi saugiai, draugiškas ir inovacijomis grindžiamos aplinkoje.

Herningas yra pagrindinis miestas ir administracinis centras Herning savivaldybės, Danijoje. Jis turi keletą paminklų ir architektūros pramogų. Jame gyvena didžiausias parodų centras Skandinavijoje - Messecenter Herning.

Palyginti bakalauro programas in Herning Danijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

VIA University College

Medžiagų mokslų inžinerijos bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, kuri leidžia jums dirbti su medžiagomis ir gamybos procesais mados ir ... [+]

Trumpas pristatymas

Medžiagų mokslų inžinerijos bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, kuri leidžia jums dirbti su medžiagomis ir gamybos procesais mados ir baldų versle. Jūs gaunate žinias apie naujas ir novatoriškas medžiagas ir įžvalgas apie šiuolaikines technologijas.

Be to, galite susipažinti su šiuolaikinėmis technologijomis, todėl jūs galite dalyvauti optimizuojant aspektus, susijusius su gamybos būdais, produktų dizainu, produktų kūrimo procesu, ekonomika ir gamyba įmonėse.

Programa vyksta Herning'e bendradarbiaujant su inžinerinio mokymo programomis VIA ir Aarhus universitete Herning (AU Herning).

Turinys ir struktūra... [-]
Danija Herning
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

Mados dizaino bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA papildymas. „Fashion Design“ programa padės ... [+]

Trumpas pristatymas

Mados dizaino bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA papildymas.

„Fashion Design“ programa leis jums elgtis su negaliojančiais procesais ir pasitikėti savomis medžiagomis. Jūs išmoksite dirbti su tendencijų tyrimais ir analize, kad sukurtumėte naujoviškus mados pramonės modelius. Žinoma, programa taip pat suteiks jums galimybę nepamiršti įmonės, kuriai dirbate, tapatybės, padedant jums likti ištikima savo vizijai. Jūs įgysite kompetenciją dirbti kūrybiškai ir vizualiai su idėjos generavimu ir grafinės pateikimo medžiagos rengimu. Visi aukšto lygio.

Jūs taip pat įgysite kompetenciją dirbti siekiant konkretaus tikslo ir prisiimti atsakomybę už įtakos ateities dizainui. Jūs vystysite savo dizaino tapatybę. Ir gausite įgūdžių, reikalingų naujiems iššūkiams spręsti, kad jaustumėtės namuose pasaulinėje mados scenoje.... [-]

Danija Herning
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

Bakalauro programa „Branding and Marketing Management“ mados ir baldų srityje yra 3½ metų dieninės programos, mokomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA ... [+]

Trumpas pristatymas

Bakalauro programa „Branding and Marketing Management“ mados ir baldų srityje yra 3½ metų dieninės programos, mokomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA papildymas.

Jūs sužinosite apie besikeičiantį rinkos pobūdį ir kaip suteikti prekės ženklą komerciniam aspektui ir užtikrinti, kad tikslinė grupė negalėtų išvengti klausos apie tai. Jūs išmoksite naudoti skirtingus rinkodaros kanalus - nuo namų puslapių iki lauko reklamos - ir kaip atitinkami kanalai padeda prekės ženklui pasiekti tinkamą poziciją rinkoje.

Mokymas apima atvejų derinį ir realius klausimus, susijusius su mados ir gyvenimo būdo įmonėmis.

... [-]
Danija Herning
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba