BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Herning Danija 2019

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Nepaisant savo mažo gyventojų, Danija vertinama kaip viena iš pasaulyje 's inovatyviausių šalių dėka daug dėmesio skiriant moksliniams tyrimams ir aukštos kokybės švietimas. Jūs taip pat mokosi saugiai, draugiškas ir inovacijomis grindžiamos aplinkoje.

Herningas yra pagrindinis miestas ir administracinis centras Herning savivaldybės, Danijoje. Jis turi keletą paminklų ir architektūros pramogų. Jame gyvena didžiausias parodų centras Skandinavijoje - Messecenter Herning.

Palyginti bakalauro programas in Herning Danijoje 2019

Rezultatai Filter

Medžiagų mokslo inžinerijos bakalauras

VIA University College
Universiteto miestelis Dieninės 7 semestrai Rugsėjis 2019 Danija Herning

Medžiagų mokslų inžinerijos bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, kuri leidžia jums dirbti su medžiagomis ir gamybos procesais mados ir baldų versle. Jūs gaunate žinias apie naujas ir novatoriškas medžiagas ir įžvalgas apie šiuolaikines technologijas. Be to, galite susipažinti su šiuolaikinėmis technologijomis, todėl jūs galite būti ...

Mados dizaino bakalauro laipsnis

VIA University College
Universiteto miestelis Dieninės 7 semestrai Rugsėjis 2019 Danija Herning

Mados dizaino bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA papildymas. „Fashion Design“ programa padės jums tvarkyti projektavimo procesus ir pasitikėti savomis medžiagomis. Jūs išmoksite dirbti su tendencijų tyrimais ir analize, kad sukurtumėte naujoviškus mados pramonės modelius.

Bakalauro ir rinkodaros vadyba

VIA University College
Universiteto miestelis Dieninės 7 semestrai Rugsėjis 2019 Danija Herning

Bakalauro programa „Branding and Marketing Management“ mados ir baldų srityje yra 3½ metų dieninės programos, mokomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA papildymas. Jūs sužinosite apie besikeičiantį rinkos pobūdį ir kaip suteikti prekės ženklą komerciniam aspektui ir užtikrinti, kad tikslinė grupė negalėtų išvengti klausos apie tai.