Filter
Bakalauro laipsniai
Danija Lyngby Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Lyngby Danija 2019

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Danija, oficialiai Danijos Karalystė, yra suvereni valstybė Šiaurės Europoje, esantis į pietvakarius nuo Švedijos, Pietų Norvegijos ir ribojasi su pietų Vokietijoje.

Lyngby mieste yra į Kopenhaga, Danija šiaurėje. Tai dividendų į 2 administracinių rajonų. Lyngby turi nuostabų muziejus po atviru dangumi. Miestas gyvena Danijos technikos universitete.

Palyginti bakalauro programas in Lyngby Danijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Technical University of Denmark - DTU

Bakalauro programa (bakalauro) Generalinės inžinerija yra nauja tarptautinė bakalauro programa ne DTU. Programa suteikia jums plačias inžinerijos kompetencijas, tvirtą te ... [+]

Bakalauro programa (bakalauro) Generalinės inžinerija yra nauja tarptautinė bakalauro programa ne DTU. Programa suteikia jums plačias inžinerijos kompetencijas, tvirtą techninės mokslinį pagrindą ir tvirtą tarptautinę aplinką, kuri rengia jums iššūkį karjerą pasaulio darbo rinkoje. Programa siūloma pirmą kartą 2016 m.

Tarptautinė profilis

Programa suteikia jums plačias inžinerijos kompetencijas, tvirtą techninės mokslinį pagrindą ir tvirtą tarptautinę aplinką, kuri rengia jums iššūkį karjerą pasaulio darbo rinkoje.

BPK yra mokoma tik anglų kalba, ir jums bus dalis tarptautinių studijų aplinka su studentais iš viso pasaulio.

Dizainas / build projektai ... [-]
Danija Lyngby
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba