BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Lyngby Danija 2019

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Danija, oficialiai Danijos Karalystė, yra suvereni valstybė Šiaurės Europoje, esantis į pietvakarius nuo Švedijos, Pietų Norvegijos ir ribojasi su pietų Vokietijoje.

Lyngby mieste yra į Kopenhaga, Danija šiaurėje. Tai dividendų į 2 administracinių rajonų. Lyngby turi nuostabų muziejus po atviru dangumi. Miestas gyvena Danijos technikos universitete.

Palyginti bakalauro programas in Lyngby Danijoje 2019

Rezultatai Filter

BSC apskritai inžinerijos

Technical University of Denmark - DTU
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Susisiekti su mokykla Danija Lyngby

Bakalauro programa (bakalauro) Generalinės inžinerija yra nauja tarptautinė bakalauro programa ne DTU. Programa suteikia jums plačias inžinerijos kompetencijas, tvirtą techninės mokslinį pagrindą ir tvirtą tarptautinę aplinką, kuri rengia jums iššūkį karjerą pasaulio darbo rinkoje. Programa siūloma pirmą kartą 2016 m.