Filter
Bakalauro laipsniai
Danija Odense Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Odense Danija 2019

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Beign 3rd didžiausias miestas Danijoje, Odensės mieste gyvena daugiau nei 100.000 gyventojų. Jis įsikūręs Odensės apskritis. Odensė yra namo 2 universitetų būtent universiteto koledžo Lillebaelt ir pagrindinis Campus Pietų Danijos universitete.

Palyginti bakalauro programas in Odense Danijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Southern Denmark

Su Europos studijų programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas regioninei plėtrai, turėsite galimybę analizuoti ir suprasti įvykius Europoje, įskaitant Europos region ... [+]

Europos studijų bakalauro laipsnis

Naujoji Europa

Šiomis dienomis Europa susiduria su sparčiu vystymusi. Per pastaruosius dvidešimt metų pasikeitė Europos žemėlapis. Išnyko pagrindinis šaltojo karo padalinys. Nors atsirado nauji konfliktai ir atsirado naujų valstybių, tačiau šiandien Europai būdingas visapusiškas bendradarbiavimas tarp valstybių.

Jis vyksta daugeliu lygmenų - nuo nacionalinio iki regioninio ir vietos, įskaitant tarpvalstybinį bendradarbiavimą.

Apie programą

Su nauja Europos studijų programa, orientuota į regioninę plėtrą, turėsite galimybę analizuoti ir suprasti pokyčius Europoje, įskaitant Europos regionus.... [-]

Danija Odense
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Denmark

Su inžinerinio laipsnio bakalauro laipsniu globalioje vadyboje ir gamyboje, galite pradėti naują įmonę bet kur nuo Aliaskos iki Naujosios Zelandijos. Jūs būsite atsakinga ... [+]

Pasaulinio vadybos ir gamybos bakalauras (BEng)

Ši programa yra siūloma anglų kalba.Kaip inžinerijos studentas, dirbate grupėse, bendradarbiaujate su įmonėmis projektuose, o jūs turėsite didelę paklausą darbo rinkoje.

Keturios pagrindinės kompetencijos sritys

Pagrindinis studijų programos turinys grindžiamas keturiomis pagrindinėmis temomis:

Tiekimo grandinės valdymas - gamybos ir operacijų valdymasVerslo valdymasTarptautinė orientacija ir kultūrinis supratimasAsmeniniai įgūdžiai.

Studijų aplinka

Kiekvienais metais daugiau nei 1500 tarptautinių studentų iš viso pasaulio pasirenka studijuoti University of Southern Denmark , todėl tapsite gyva tarptautine studentų aplinka. Manome, kad šiandien inžinieriai turi sugebėti įvaldyti pasaulinę perspektyvą, ir mes skatiname tarptautinius bei danų studentus praleisti vieną ar du semestrus užsienyje stažuočių ar studentų mainų metu. Inžinerijos fakultetas priėmė į studentą orientuotą požiūrį į mokymąsi, o mokymas yra pagrįstas probleminiu projektu. Studentai gerokai dalyvauja klasėje ir atlieka projekto darbą mažose komandose. Sužinokite daugiau apie mokymosi aplinką iš pačių studentų.... [-]

Danija Odense
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba