BACHELORSTUDIES.LT

Geriausios bakalauro studijos in Odense Danija 2019

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Beign 3rd didžiausias miestas Danijoje, Odensės mieste gyvena daugiau nei 100.000 gyventojų. Jis įsikūręs Odensės apskritis. Odensė yra namo 2 universitetų būtent universiteto koledžo Lillebaelt ir pagrindinis Campus Pietų Danijos universitete.

Palyginti bakalauro programas in Odense Danijoje 2019

Rezultatai Filter

Europos studijų bakalauro laipsnis

University of Southern Denmark
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Rugsėjis 2019 Danija Odense

Su Europos studijų programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas regioninei plėtrai, turėsite galimybę analizuoti ir suprasti įvykius Europoje, įskaitant Europos regionus.

Pasaulinio vadybos ir gamybos bakalauras (BEng)

University of Southern Denmark
Universiteto miestelis Dieninės 7 semestrai Rugsėjis 2019 Danija Odense

Su inžinerinio laipsnio bakalauro laipsniu globalioje vadyboje ir gamyboje, galite pradėti naują įmonę bet kur nuo Aliaskos iki Naujosios Zelandijos. Jūs būsite atsakingas už organizaciją, įdarbinsite personalą ir valdysite gamybos procesą. Sužinokite daugiau apie studijų programą.