Filter
Bakalauro laipsniai
Brazilija São Paulo Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programas - Dizaino studijos - in Sao Paulo Brazilijoje - 2019

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Gerai savo darbą išmanantys dizaino specialistai yra ypatingai paklausūs tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose. Kadangi dizaino sritis yra tokia plati, jos profesionalai yra reikalingi tiek mažose bendrovėse, tiek didelėse korporacijose, švietimo įstaigose, vyriausybinėse institucijose bei pelno nesiekiančiose organizacijose. Tad nesvarbu, kokią dizaino sritį nepasirinktumėte jos jums gali atverti daugybę karjeros galimybių.  

Brazilija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių pagal ekonomikos dėl jų neįvykdyti rezultatus orientuotą aukštojo mokslo mokymuisi. Nėra daug kalbos barjeras, nes dauguma kursų yra siūlomi portugalų kalba.Brazilija turi 50 valstybės ir 80 privačių universitetų

Tai didžiausias miestas Brazilijoje, o tai matė daug viešojo ir privačiojo aukštojo mokslo mokymosi centrų sistemą. Kai kurie iš pasaulyje pripažintų universitetų, pavyzdžiui, universiteto Sao Paulo, Popiežiškoji katalikiškojo universiteto San Paulo ir Sao Paulo valstybinio universiteto yra čia.

Prašyti daugiau informacijos apie bakalauro programas - Dizaino studijos - in Sao Paulo Brazilijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Dizaino studijos, São Paulo

Laipsniai
Vieta
Brazilija
São Paulo
Studijų tipas
Tempas
Kitos šios studijų srities programos:
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Naujoviški kursai grafikos ir skaitmeninių sričių sujungimui, studentų veiklos srities stiprinimui ir strateginio vizijos formavimui kurti skirtingų platformų ir jų konve ... [+]

Šis kursas yra mokomas portugalų kalbos.

KODĖL?

Naujoviški kursai grafikos ir skaitmeninių sričių sujungimui, studentų veiklos srities stiprinimui ir strateginio vizijos formavimui kurti skirtingų platformų ir jų konvergencijos projektus, pradedant nuo "Design".

KAM KAM?

Kūrybingiems jauniems žmonėms, kurie nori suplanuoti ateitį ir išnagrinėti įvairias kalbas ir technologijas grafiniuose ir skaitmeniniuose projektuose. Studentai, kurie nuolat susiduria su sunkumais popieriuje ar ekranuose fizinėje ar virtualioje aplinkoje, bus pasirengę naujovėms.

KAIP tai?

Vaizdinė tapatybė, redagavimo dizainas, sąsajų dizainas: staliniai ir mobilieji įrenginiai (internetas, programos ir žaidimai), viešųjų ir privačių erdvių signalizavimo sistemos, meno kryptis, iliustracija, animacija, socialinis ir visuomeninis komunalinis dizainas. Kursas siūlo kelias galimybes, integruojant kūrybiškumą, techniką ir metodiką idealizuojant ir įgyvendinant projektinius projektus.... [-]

Brazilija São Paulo
Susisiekti su mokykla
Portuguese (Brazil)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
L’École De Design Nantes Atlantique

Tarptautinė klasė sveikina Prancūzijos studentus ir tarptautinius įvairių tautybių studentus, kurie nori prisijungti prie MDes programos per trečią (tai yra paskutinis) b ... [+]

3 metai / tarptautinė klasė

Tarptautinė klasė sveikina Prancūzijos studentus ir tarptautinius įvairių tautybių studentus, kurie nori prisijungti prie MDes programos per trečią (tai yra paskutinis) bakalauro lygio studijas.

Jo tikslas yra taip pat pasveikinti moksleivius iš mūsų partnerių mokyklų akademiniam mainų semestrui.

Galima taikyti studentus iš viso pasaulio, kurie baigė ne mažiau kaip dvejus metus erdvės, interjero, gaminių, vizualių komunikacijų, sąveikos dizaino ar grafinio dizaino.

Studentai yra suskirstyti į vieną iš keturių programų, priklausomai nuo jų ankstesnių studijų:

Tarptautinė klasė / prekės ženklo dizainas... [-]
Brazilija São Paulo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba