BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programas - E. verslas - jungtinėse Amerikos Kielce Lenkijoje - 2021

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Bakalauro laipsnis e-verslas yra susijęs su kompiuterių ir interneto naudojimo, siekiant atlikti verslo veiklą. Laipsnis yra susijusios su konkrečiai parduoti produktus ar paslaugas, interneto rinkodaros ar interneto puslapius parduotuvių. Absolventai galės rasti bet kurioje organizacijoje, kurie domisi interneto pardavimų darbą.

Lenkija, oficialiai Lenkijos Respublikos, yra Vidurio Europoje šalis. Su 38 milijonus gyventojų, Lenkija yra 6 tankiausiai ES šalis. ES / EEE studentų nereikia vizos studijuoti Lenkijoje. Gyvenimo Lenkijoje išlaidų yra viena iš mažiausių Europos Sąjungoje.

Prašyti daugiau informacijos apie bakalauro programas - E. verslas - jungtinėse Amerikos Kielce Lenkijoje - 2021

1 Rezultatai E. verslas, Kielce Filter

Rinkodara ir elektroninis verslas

The Old Polish University
Bakalauras
Spal. 2021
Lenkas
Universiteto miestelis

Absolventų pasirengimas naudoti skaitmenines technologijas ir internetą plačiai suprantamame interneto versle kaip atsakas į Europos ir Lenkijos rinkos poreikius. Dėl šios mis ...

Skaityti daugiau