BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - E. komercijos studijos - Europoje - 2021

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Bakalauro E-komercija yra studijų programa, kuria siekiama apginkluoti su atitinkamomis pažinimas, įrankiai ir patirties absolventus tiek techninių ir verslo aspektus elektroninės komercijos šiuolaikinėje globalioje rinkoje.

Europoje, viena iš pasaulyje 's septynių žemynų, paprastai žinomas kaip vakarinėje pusiasalio Eurazijos. Antras mažiausias žemynas, su 10.180.000 (km2), plotas pertvarkomos 50 šalių.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - E. komercijos studijos - Europoje - 2021

3 Rezultatai E. komercijos studijos, Europa Filter

Rinkodaros laipsnis

Universidad CEU - Cardenal Herrera
Bakalauras
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
4 metai
Ispanų
Universiteto miestelis

Mes apsėstas studentų peršokti į darbą geriausiomis sąlygomis. Todėl, mūsų mokymo programa yra prijungtas prie ateities įsidarbinimo: internacionalizavimo, inovacijų ir kūrybi ...

Skaityti daugiau

Bakalauro e. Komercija

IUBH Fernstudium
BA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
36 mėnesiai
Vokiečių
Internetinės

Internetinė prekyba klesti: pradėkite savo karjerą perspektyvioje pramonės šakoje su didelėmis darbo perspektyvomis. Sveiki atvykę į nuotolinio mokymosi el. Prekybą!

Skaityti daugiau

Pardavimų dizainas, VM, UX ir elektroninė komercija

VIAMODA University
BA
Spal. 2021
Lenkas
Universiteto miestelis

Besikeičiantis pasaulis, susidūrimas su vietinėmis ir pasaulinėmis tendencijomis, greita ir lėta mada, kolekcijų komercializavimas, susidūrus su vis didėjančiu supratimu apie ...

Skaityti daugiau