Filter
Bakalauro laipsniai
Vokietija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Ekologija Vokietijoje - 2019

Ekologija - tai mokslas apie gyvuosius organizmus, jų tarpusavio ryšius ir natūraliąją aplinką. Globalizacijos vis labiau veikiamame pasaulyje, kuriame vis aiškėja žmogaus daroma įtaka mūsų planetai, ekologijos specialistų paklausa vis auga. Ekologijos studijas baigę specialistai gali pradėti dirbti tokiose srityse kaip bio-chemija, elgsenos ekologija, gamtinių išteklių vadyba, ir daugybė kitų.

Dieninės ekologijos bakalauro studijos paprastai trunka apie 3 metus. Priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, studijų kaina gali stipriai kisti: už kai kurias studijas galima mokėti kas semestrą, tačiau kartais aukštosios prašo iš karto atsiskaityti už visas studijas. Į ekologijos bakalauro studijų programas Vokietijoje, pvz., Getingeno universitete dėstomą molekulinių ekosistemų (angl. Molecular Ecosystem Sciences) bakalauro programą yra įtraukiamos paskaitos, seminarai, laboratoriniai darbai, grupiniai projektai ir individualios užduotys, kurios yra parengtos taip, kad studentai galėtų įgyti sėkmingam darbui šioje srityje reikalingų žinių bei lavintų reikiamus įgūdžius.

Peržvelgę žemiau pateiktą studijų sąrašą daugiau sužinosite apie Vokietijoje dėstomas ekologijos studijų programas. Galbūt rasite studijas, kurios padės jums pradėti svajonių karjerą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekologija, Vokietija

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

... [+]

Geriausios bakalauro programos - Ekologija Vokietijoje - 2019. Fizika Hidrocheminė / atliekų chemija, Hidrobiologija Ekologija Aparatų ir birių prekių technologija, Matavimo ir valdymo inžinerija, Valdymo technologija Atliekų logistika, Sąvartynų statyba ir eksploatavimas, Nuotekų technologija, Atliekų vengimas / perdirbimas, Biologinių atliekų apdorojimas, Terminis atliekų apdorojimas, Imisijos apsauga Pasenusios svetainės užteršimas, [-]
Vokietija Magdeburg
Spalis 2019
Dieninės
7 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba