BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti bakalauro programos - Ekologija Vokietijoje - 2019

Ekologija - tai mokslas apie gyvuosius organizmus, jų tarpusavio ryšius ir natūraliąją aplinką. Globalizacijos vis labiau veikiamame pasaulyje, kuriame vis aiškėja žmogaus daroma įtaka mūsų planetai, ekologijos specialistų paklausa vis auga. Ekologijos studijas baigę specialistai gali pradėti dirbti tokiose srityse kaip bio-chemija, elgsenos ekologija, gamtinių išteklių vadyba, ir daugybė kitų.

Dieninės ekologijos bakalauro studijos paprastai trunka apie 3 metus. Priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos, studijų kaina gali stipriai kisti: už kai kurias studijas galima mokėti kas semestrą, tačiau kartais aukštosios prašo iš karto atsiskaityti už visas studijas. Į ekologijos bakalauro studijų programas Vokietijoje, pvz., Getingeno universitete dėstomą molekulinių ekosistemų (angl. Molecular Ecosystem Sciences) bakalauro programą yra įtraukiamos paskaitos, seminarai, laboratoriniai darbai, grupiniai projektai ir individualios užduotys, kurios yra parengtos taip, kad studentai galėtų įgyti sėkmingam darbui šioje srityje reikalingų žinių bei lavintų reikiamus įgūdžius.

Peržvelgę žemiau pateiktą studijų sąrašą daugiau sužinosite apie Vokietijoje dėstomas ekologijos studijų programas. Galbūt rasite studijas, kurios padės jums pradėti svajonių karjerą.

1 Rezultatai Ekologija, Vokietija Filter

Bachelor of Engineering in Recycling and Waste Management

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 7 semestrus Spalis 2019 Vokietija Magdeburg