Filter
Bakalauro laipsniai
Kroatija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Ekonomikos studijos Kroatijoje - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Į ekonomikos ir administravimo studijas yra įtraukiami skirtingi studijų dalykai. Tad šias studijų programas pasirinkę studentai ne tik gilinasi į įvairias tiesiogiai su ekonomika susijusias temas, bet ir nagrinėja klausimus susijusius su politika, verslu, finansais, o taip pat gilinasi ir į visuomenines temas, kurios gali turėti įtakos bendrosioms ekonominėms tendencijoms.

Kroatija yra šalis, kurioje 40% jos piliečių svyruoja tarp 18 ir 35 metų pasiekė aukštojo mokslo išsilavinimą. Šalyje pagerėjo studento gyvenimą šių universitetų su atslūgo gyvenimo lygio šių universitetų ypač vietos ir net tarptautinių studentų.

Geriausios bakalauro programos - Ekonomikos studijos Kroatijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Ekonomikos studijos, Kroatija

Zagreb School of Economics and Management

Magistrantūros programa "Verslo matematika ir ekonomika" akcentuoja verslo ekonomiką ir kiekybinę matematiką, siekiant parengti finansų ekspertus darbui bankų ir finansų ... [+]

Verslo matematikos ir ekonomikos bakalauro programoje akcentuojama verslo ekonomika ir kiekybinė matematika, siekiant parengti finansinius ekspertus darbui bankininkystės ir finansų sektoriuose, taip pat gamybos, platinimo, logistikos, telekomunikacijų, programinės įrangos ir kt. ir visame pasaulyje.

Tyrimo struktūra buvo suprojektuota taip, kad per pirmuosius dvejus metus jūs klausysite pagrindinių matematinių ir ekonominių dalykų, turinčių įžvalgų matematikos taikomųjų dalykų ekonomikos ir verslo administravimo srityse. Tokiu būdu, intensyviai naudojant informacines technologijas ir esamą programinę įrangą, studentai priima teorines žinias. Trečiaisiais metais studentai mokosi savarankiškai kurti matematinius algoritmus, siekiant išspręsti verslo praktikos problemas ir gilinti žinias finansų matematikos ir optimizavimo kryptimi. Ketvirtaisiais metais buvo sukurtas „Capstone“ kursas, kuriame studentai dalyvaus projektuojant ir sprendžiant verslo bylas, naudojant visas įgytas žinias, kurias jie įgijo iki šiol. Be to, ketvirtojo kurso studentams siūlomi pasirenkamieji kursai, leidžiantys juos profiliuoti finansų matematikos ir / arba optimizavimo kryptimi.... [-]

Kroatija Zagrebas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zagreb School of Economics and Management

Ši ketverių metų programa apima dalykus ekonomikos, vadybos, apskaitos, finansų, rinkodaros, turizmo ir daugybės pasirenkamųjų kursų, kuriuos studentai gali įsisavinti, p ... [+]

Ši ketverių metų programa apima dalykus ekonomikos, vadybos, apskaitos, finansų, rinkodaros, turizmo ir daugybės pasirenkamųjų kursų, kuriuos studentai gali įsisavinti, priklausomai nuo jų asmeninių pageidavimų.

Ekonomikos ir vadybos bakalauro studijos, vadovaujamos geriausių Kroatijos ir tarptautinių ekspertų, suteikia pagrindą sėkmingai karjerai.

Per ketverių metų programą studentai lanko ekonomikos, vadybos, rinkodaros, apskaitos, finansų, turizmo ir pasirenkamuosius kursus, pasirinktus pagal studento asmeninius pageidavimus.

Studijų metu studentai turi galimybę išmokti prisitaikyti prie pasaulinio verslo pasaulio ir įgyti bendravimo įgūdžių per interaktyvias užduotis, projektus ir apsilankymus įmonėse.... [-]

Kroatija Zagrebas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba