Filter
Bakalauro laipsniai
Taivanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Ekonomikos studijos Taivane - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Ekonomikos ir administravimo studijas pasirinkę studentai studijų metų išsamiai nagrinėja ne tik ekonomines tendencijas bei teorijas, bet ir gilinasi į mikro ekonomikos subtilybes, kurios gali iš esmės paveikti ekonomines šalių sistemas. Šių studijų metu studentai analizuoja ne tik įvairias ekonomines temas, bet ir daug dėmesio skiria ir politinėms, visuomeninėms, verslo bei finansų temoms, kurios stipriai paveikia ekonomines struktūras ir sistemas. Tad ekonominį išsilavinimą įgiję specialistai gali dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse.

Taivanas, oficialiai Kinijos Respublika, yra Rytų Azijos valstybė ir pirmoji konstitucinė respublika Azijoje. Taivanas turi keletą gerų universitetų, iš kurių daugelis mainų sutartis su užsienio universitetais, ir tai yra geras būdas pagyventi Taivane.

Geriausios bakalauro programos - Ekonomikos studijos Taivane - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Ekonomikos studijos, Taivanas

CTBC Financial Management College

Daugiausia dėmesio skiriant tiek teorinių ir praktinių žinių, mūsų mokymo programos centrų praktinio pritaikymo ir tarpdisciplininio integracijos. Mūsų departamentas bend ... [+]

Daugiausia dėmesio skiriant tiek teorinių ir praktinių žinių, mūsų mokymo programos centrų praktinio pritaikymo ir tarpdisciplininio integracijos. Mūsų departamentas bendradarbiauja su CTBC Holding, Chinatrust Financial Group, ir su juo susijusių korporacijų turėti finansinių praktikų perduoti savo profesinių žinių ir įgūdžių, mūsų studentai į diversifikuotą mokymosi aplinkoje.

Be to, mūsų departamentas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą studentams, kad jie neturi finansinių rūpesčių per savo laiką čia. Su mūsų sistemingo mokymosi metodą, tarpdisciplininio integracijos, bendradarbiavimas su verslo elito išteklių, pramonės, ir stipendijas ir finansinę pagalbą, mes siekiame skatinti tarptautinius specialistus finansų.... [-]

Taivanas Tainanas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Chang Jung Christian University

Paversti studentus į specialistų specializuojasi tarptautinėje finansų valdymo ir verslo valdymo ... [+]

Paversti studentus į specialistų specializuojasi tarptautinėje finansų valdymo ir verslo valdymo [-]
Taivanas Tainanas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba