Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Ekonominė plėtra 2019

Bakalauro yra studijų programa, kad reikia apie keturių metų studijų uždirbti, tačiau nauda įgijo iš tolimesnio savo išsilavinimą gali trukti visą gyvenimą. Studentai, kurie uždirbti bakalauro laipsnį dažnai turi didesnes karjeros galimybes ir įvairesnė galimybėmis juos, kai jie absolventas.

Suinteresuoti asmenys gali būti mąstymas, kas yra ekonominės plėtros bakalauras? Ši mokymo programa moko studentus, kaip pagerinti ekonominę plėtrą bendruomenių visame pasaulyje, naudojant turimą žemę ir darbą skatinti plėtrą ir didinti gamybą. Mokslininkai imtis kursus politikos ir viešosios politikos, pasaulio politinės ekonomikos, socialinių tinklų, geografinių informacinių sistemų ir socialinių mokslų tyrimus, siekiant geriau suprasti, kaip bendruomenės plėtoti ir kaip šių bendruomenių formos visuomenė ir politinė galia.

Gauna bakalauro ekonominės plėtros gali padėti suteikti studentams su mokymu ir žinių, reikalingų tobulėti savo būsimiems karjerą. Pelningiausi ketverių metų laipsnį taip pat gali parodyti savo būsimiems darbdaviams šios programos dalyviai turi nustatyti ir vairuoti užbaigti projektus, bendradarbiauti su kitais, ir būti aktyvus darbo vietoje.

Pelningiausi bakalauro laipsnį gali kainuoti skirtingai kiekvienam mokiniui, priklausomai nuo to, kiek laiko jie gali skirti savo studijas, taip pat mokyklos buvimo vietos. Dėl šios priežasties, studentai turėtų visiškai ištirti savo pasirinktą mokyklą, siekiant užtikrinti programos siūlomos sutaptų su jų biudžeto ir švietimo tikslų.

Mokslininkai, kurie baigė su ekonominės plėtros bakalauras yra gerai apmokyti dirbti įmonėms visame pasaulyje ir visuose veiklos lygmenyse.Absolventai gali dirbti kaip miestų planuotojų, finansų analitikai, programų vadovams, operacijų priežiūros, rinkodaros vadybininkai, ir gamybos vadybininkų įmonių, kurios jau dirba tarptautiniu ar įmonėms, kurie nori imtis savo verslo tarptautinės. Kai kurie studentai taip pat gali pasirinkti verslumo maršrutą ir atidaryti savo pasaulinė kompanija ar nepelno įmonė.

Pelningiausi laipsnį gali padėti jums patobulinti savo profesinius įgūdžius ir suteikti jums žinių, jums reikia rasti karjeros. Norėdami sužinoti daugiau apie uždirbti savo bakalauro laipsnį, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Ekonominė plėtra

Saratov Socio-Economic Institute

Iš profesinės veiklos specialistų šioje profilis tikslas - įgyvendinti praktikoje pagrįstais ekonominiais sprendimais su šiuolaikinių analizės metodus. ... [+]

Regionų ir savivaldybių Ekonomika Ką aš mokytis?

Iš profesinės veiklos specialistų šioje profilis tikslas - įgyvendinti praktikoje pagrįstais ekonominiais sprendimais su šiuolaikinių analizės metodus.

Seminarai seminarams, remiantis faktine techninės ir ekonominės veiklos organizacijos, kuri leidžia visada būti susipažinę su realiais įvykiais ir daro mokymosi informatyvus ir efektyviai.

Studentai dalyvauja intrahigh, regioninių ir Visos Rusijos mokslo-praktinėse konferencijose, konkursuose, apskritojo stalo, verslo žaidimai, leidžiant jiems rasti naujų draugų, užmegzti verslo kontaktus, susipažinti su mokymosi procesu kitų universitetų.

Kam galiu dirbti? ... [-]
Rusija Saratov
Rugsėjis 2019
Rusijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
L’Université Catholique Du Congo

Pradiniai tyrimai paskirstyti per penkerius metus, 3 metus absolventas ir 2 pakopos metų. Laipsnis programa gali būti baigtas vienas iš vidurinio ugdymo, aukštojo lygio ( ... [+]

Ekonomikos ir plėtros fakultetas gavo CENCO misiją mokyti vadovus, galinčius skatinti krikščioniškai dvasia plėtros veiksmų šalyje ir mokslinio tyrimo socialines problemas ir atlikti siūlomus sprendimus remiantis veiklos socialinis Bažnyčios mokymas ir pagrindinių variantų Nacionalinės vyskupų konferencijos Kongo šiuo klausimu.

Pradiniai tyrimai paskirstyti per penkerius metus, 3 metus absolventas ir 2 pakopos metų. Laipsnis programa gali būti baigtas vienas iš vidurinio ugdymo, aukštojo lygio (organizuotame sumavimo vidurinį išsilavinimą, aukštojo lygio departamentas), kuriuo leidžiama licencijos mokyti vidurinėse mokyklose agregaciją.

Ekonomikos ir plėtros fakultetas turi apie profesionalizacijos, kurio pagrindinė užduotis yra Biuras: - užmegzti ryšius su bendrovių ekskursijos studentams; - programa studentams stažuotes įmonėse; - palaikyti nuolatinius ryšius ir viešųjų ryšių įmones; - organizuoti prailginimo klausimus: Skelbiamas prospektų su fakulteto biuletenius profesinę veiklą, įrengimo radijo televizijos programų, ir tt; - koordinuoti kompiuterinė duomenų bankus kurti mokslinių tyrimų ir mentorių studentus mokytis kompiuteriu įgūdžiai; - organizuoti seminarus ir simpoziumus planuojamas fakulteto; - tarnauti kaip ekspertų konsultavimo arba konsultavimo inžinierius. Centralizavus informaciją apie įmonių ir vyskupijų bus sąlyga galimybių studijas; - veikia kaip rele studentams tarp jų viena vertus, ir tarp mokytojų, studentų ir pašaliečių, kita vertus, per pratęsimo paslauga, perdavimo teorijos, įvadas į kitą žemės ūkio pratęsimo metodai galiojančios tokių organizacijų kaip Pasaulio bankas ir tt ; - Sukurti absolventas įdarbinimo tarnybų paslaugomis ir Alumni asociacija fakulteto absolventų keistis kūrybines idėjas ir verslą žino, kad šie absolventai yra darbo jėgos; - skatinti veiklos tyrimus.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinshasa
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mendel University in Brno

Bakalauro studijų programa "Regioninė plėtra" orientuota į sudėtingas regiono socialinės-ekonominės ir aplinkosaugos plėtros problemas. ... [+]

Regionų socialinės-ekonominės ir aplinkosaugos bakalaurasPagrindiniai faktaiPrograma: B-RDE regioninė plėtraTyrimo sritis: B-RDE-SEDRE Regionų socialinė ir ekonominė plėtraKvalifikacinis laipsnis: bakalauro laipsnisStudijų forma: dieninėSuteikiama kvalifikacija: bakalauro laipsnisSpecialūs priėmimo reikalavimai:

Baigęs vidurinį išsilavinimą ir priėmimo egzaminą, jei reikia.

Regionų plėtros ir tarptautinių studijų fakultetas

Bakalauro studijų programos

Mokymosi potencialas, užsienio kalba (anglų arba vokiečių).Kvalifikacijos reikalavimai ir taisyklės:

Baigęs vidurinį išsilavinimą su mokyklos baigimo pažymėjimu.

Specialūs ankstesnio mokymosi pripažinimo būdai:... [-]
Čekija Brno-sever
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Syiah Kuala University

Tarptautinės ekonominės plėtros bakalauro vizija - tapti aukštos kokybės ir pageidautina studijų programa ekonomikos švietimo srityje, o absolventai priimami į darbo rink ... [+]

Vizija

Tapkite aukštos kokybės ir pageidautina studijų programa ekonomikos švietimo srityje, o absolventai priimami į darbo rinką ir visuomenę Indonezijoje ir tarptautiniu mastu.

MisijaPateikite skaidrią informaciją apie katedros procesą ir akademinius rezultatus;Padidinti geriausių paslaugų gebėjimus ir kokybę dėstytojams ir studentams;Skatinti studentų ir dėstytojų akademinę administraciją;Aukštos kokybės infrastruktūros ir įrenginių, skirtų veiksmingam mokymosi procesui remti, teikimas;Parengti absolventus, kurie gerai ir konkurencingai dirba darbo ir visuomenės pasaulyje;Sureguliuokite mokymo programą pagal darbo rinkos dinamiką.Kas yra plėtros ekonomika?... [-]
Indonezija Banda Aceh
Rugsėjis 2019
Anglų,Indoneziečių
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba