Filter
Bakalauro laipsniai
Jungtinės Amerikos Valstijos Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Energetikos studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Energijos studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie siekia daugiau sužinoti apie energijos išgavimo bei palaikymo būdus ir technologijas. Studentai gali rinktis vieną iš siauresnių energijos technologijų ir studijuoti saulės arba vėjo energijos subtilybes. Priklausomai nuo studentų interesų bei poreikių jie taip pat gali rinktis ir tvarios energijos studijas, kurių metu jie nagrinėja įvairių energijos šaltinių poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Geriausios bakalauro programos - Energetikos studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Energetikos studijos, Jungtinės Amerikos Valstijos

South Carolina State University

Šiuo Branduolinės inžinerijos programa (NEP) yra kartu su tiek Šiaurės Karolinos valstijos universiteto (NC valstybinis) ir UWM. Remiantis šiais susitarimais, studentai b ... [+]

Branduolinės inžinerijos

Rugsėjį 2002 South Carolina State University (SC State University) kartu su Wisconsin-Madison universiteto (UWM) gavo patvirtinimą Pietų Karolinos Komisijos Mokslo ir toliau siūlyti bakalauro mokslo laipsnis branduolinės inžinerijos. Šis susitarimas buvo unikali savo požiūrį ir pirmoji tokio pobūdžio ne branduolinės renesanso pradžioje. Šis susitarimas buvo inicijuotas, nes reikia plėsti mažumų integraciją visose branduolinės energetikos, mokslinių tyrimų, plėtros ir gamybos lygius. Šiuo Branduolinės inžinerijos programa (NEP) yra kartu su tiek Šiaurės Karolinos valstijos universiteto (NC valstybinis) ir UWM. Remiantis šiais susitarimais, studentai branduolinės inžinerijos programą užbaigti antrąjį pusmetį jų vyresniajai metus atsiranda po UWM ar NC State University, siekiant patenkinti visus reikalavimus gauti Mokslo laipsnį atominės energijos inžinerijos bakalauro (suteiktomis SC State University). ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orangeburg
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba