BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti Geriausias bakalauro studijų programas Europa 2019

Europoje yra įkurti vieni seniausių bei prestižiškiausių pasaulio universitetų. Šie universitetai prisideda prie įvairiausių projektų bei akademinių tyrimų įgyvendinimo, tad jų indėlis į Europos visuomenę bei jos švietimo sistemą yra neginčijamas. Bakalauro studijas Europos universitete pasirinkę studentai įgis ne tik itin aukštos kokybės išsilavinimą, bet ir galės džiaugtis aukštu pragyvenimo lygiu, gražia architektūra bei gražių gamtovaizdžiu.

Vis daugiau viso pasaulio studentų bakalauro studijoms renkasi Europos universitetus. Vienos iš populiariausių bakalauro disciplinų žemyne yra politologija, tarptautiniai santykiai, verslo vadyba, ekonomika, meno istorija, sociologija, inžinerija, tikslieji mokslai, filosofija bei informacinių technologijų studijos. Stojimo reikalavimai bei studijų trukmė priklauso nuo šalie bei aukštojo mokslo institucijos.

Jeigu jus domina bakalauro studijos Europoje, peržvelkite žemiau pateiktą bakalauro programų sąrašą. Savo paiešką galite susiaurinti pasinaudoję tam skirtais laukeliais. Nedelskite ir ženkite žingsnį savo karjeros link.

Rezultatai Filter

Tarptautinių finansų bakalauro laipsnis

Financial University under the Government of the Russian Federation
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Rusija Moscow

Tarptautinis finansų fakultetas (DFP) teikia bakalauro ir magistro kvalifikacinį pasirengimą rengiant "Ekonomika". Baigę mokymą, studentai gauna Rusijos Federacijos Vyriausybės Finansų universiteto valstybinio standarto diplomą, taip pat turi galimybę gauti diplomą iš vieno iš prestižinių Vakarų universitetų partnerių.

Vadybos bakalauro laipsnis

Synergy University
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės 48 - 54 mėnesių Rugsėjis 2019 Rusija Moscow + 1 daugiau

Tyrinėkite vadovavimo, ekonomikos, strateginio planavimo ir personalo pagrindus. Sužinokite, kaip valdyti visų dydžių projektus ir pritraukti organizacijas į didžiausią našumą.

Bakalauras gastronomijoje

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Ispanija Castellón de la Plana

Gastronomijos bakalauro laipsnis skirtas mokyti specializuotus kulinarijos technikos specialistus, bet ir kvalifikuotą vadovauti gastronomijos verslui. Ketverių metų mokymai, kurie leis mūsų absolventams vadovauti Gastronomijos ateičiai.

LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika

The University of Law Undergraduate Programmes
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London Leeds + 1 daugiau

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika yra kvalifikacinis teisės laipsnis, studijuojamas per trejus metus su galimybėmis, kuriose daugiausia dėmesio skiriama vyriausybei ir politikai. Jis skirtas studentams, norintiems siekti karjeros teisėtose ar platesnėse visuomenės, centrinės ir vietos valdžios sektoriuose ar komerciniame sektoriuje ir domėtis vyriausybe ir politika.

BF tarptautinėse finansų srityse

Geneva Business School Madrid Campus
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Rugsėjis 2019 Ispanija Madrid

Šis bakalauras finansų yra skirtas studentams, kurie nori pradėti karjerą įvairiose su finansais susijusiose karjeros srityse, įskaitant investicinę bankininkystę, rizikos draudimo fondų valdymą, vertybinių popierių rinkas, bankų ir portfelio valdymą. Šios programos absolventai taps ekspertais finansinės rizikos vertinime ir valdyme, kurie leis jiems visiškai apginti tarptautinę finansų sistemą.

Inžinerijos bakalauras spaudos technologijų srityje

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 7 semestrus Spalis 2019 Vokietija Stuttgart

Šis inžinerijos bakalauras teikia techninį išsilavinimą Vokietijoje, o studentai bus ginkluoti profesionaliais, kūrybingais ir tarpkultūriniais įgūdžiais, reikalingais klestėti namie ir užsienyje.

BMus (Hons) muzikos atlikimas

London College of Creative Media
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Spalis 2019 Jungtinė Karalystė London

Mūsų „BMus Hons“ muzikos atlikimo ir gamybos laipsnis suteiks jums išsamią informaciją apie visus šiuolaikinės muzikos aspektus. Nesvarbu, ar norite tapti savo instrumento ekspertu, ar meistriškumo diapazonu, mūsų BMUS yra praktiškas, prisidedantis ir bendradarbiaujantis. Čia prasideda jūsų gyvenimas muzikoje.

Tarptautinis verslas (bakalauro dieninės studijos)

Amsterdam University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 4 - 4 metų Rugsėjis 2019 Olandija Amsterdam

Amsterdamo tarptautinės verslo mokyklos tarptautinės verslo (IB) programa suteikia jums novatorišką pažintinę patirtį, turint omeny pasaulinį mąstyseną. tarptautiniame versle jūs esate atsakingi už užsienio organizacijos filialą, turintį skirtingą darbo etiką, kultūrą ir kalbą. Jūs esate verslininkas, kuris stebi savo verslą. Tvirtas ir praktiškas tarptautinio verslo pagrindas yra jūsų tikslas. Atkreipkite dėmesį į savo kelią ir aistra, mokydami įkvepiančią, ambicingą ir tarptautinę mokymosi aplinką. Tikėtis daug lauko mokymosi ir paskaitų rinkodaros, ekonomikos, pardavimų ir technologijų srityse. Tvarkydami savo mokymosi kelionę, pasinerkite į skirtingą kultūrą per globalų mainų ir stažuotės laiką ir užsibrėžę save tikrai pasaulinei karjerai.

Bakalauras švietimo

University College South Denmark
Universiteto miestelis Dieninės 8 semestrus Rugsėjis 2019 Danija Haderslev

Jums bus leista kaip pradinio ir žemesniojo vidurinio lygių trijų dalykų mokytojas. Gausite aukštos kokybės teorinį, ir ...

Menų bakalauras tarptautinėje vadyboje (su dvigubo laipsnio galimybe)

The International University in Geneva
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Šveicarija Geneva

Tęsti tarptautinę karjerą pasauliniame versle, tarptautinėse įmonėse, šeimos įmonėse, vyriausybėse ir tarptautinėse organizacijose.

BF tarptautinėse finansų srityse

Geneva Business School Barcelona Campus
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Vasaris 2020 Ispanija Barcelona

Finansų bakalauras (BF) su pagrindiniu tarptautiniu finansavimu yra skirtas tam, kad galėtumėte nuolat prisitaikyti prie nuolatinių finansų ir ekonomikos pasaulio pokyčių. Jums bus įrengtos priemonės, skirtos suprasti ir valdyti visus finansinius aspektus privačioje ar valstybinėje įmonėje ir gauti išsamių žinių apie vidaus ir tarptautines finansų institucijas.

Bakalauro socialinės patologijos ir profilaktikai

University of Hradec Králové, Faculty of Education
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrus Rugsėjis 2019 Čekija Hradec Kralove

Socialinės patologijos ir prevencija yra bakalauro studijų sritis, studijų programų specializacijos rėmo pedagogikos, organizuotas į dieninių studijų forma.

Bakalauro tarptautinis maistas

HAS University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 4 metų Rugsėjis 2019 Olandija 's Hertogenbosch

Tarptautinis maistas

Bachelor of Arts (Hons) Verslo administravimas

ICBS Business College
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Spalis 2019 Graikija Thessaloniki Athens + 1 daugiau

Akademiniai metai prasideda spalio pradžioje ir baigiasi gegužės viduryje. Programa pristatoma visą darbo dieną, 3 dienas per savaitę, 6 valandas per dieną. Visi dalykai / moduliai turi 15 CATS (kreditai). Kvalifikacinį laipsnį skiria UNIVERSITETAS WINCHESTER, ANGLIJA, JK

Tarptautinio verslo vadybos bakalauro laipsnis

Artevelde University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 3 metų Rugsėjis 2019 Belgija Ghent

Ar svajojat apie tarptautinę karjerą? Ar norėtumėte išplėsti savo horizontą? Ar jūsų siekiai pasiekia jūsų šalies ribų? Tada mūsų tarptautinio verslo vadybos bakalauro laipsnis bus puodelis arbatos. Ši trejų metų bakalauro studijų programa yra mokoma anglų kalba.