BACHELORSTUDIES.LT

Peržiūrėti Geriausias bakalauro studijų programas Europa 2019

Europoje yra įkurti vieni seniausių bei prestižiškiausių pasaulio universitetų. Šie universitetai prisideda prie įvairiausių projektų bei akademinių tyrimų įgyvendinimo, tad jų indėlis į Europos visuomenę bei jos švietimo sistemą yra neginčijamas. Bakalauro studijas Europos universitete pasirinkę studentai įgis ne tik itin aukštos kokybės išsilavinimą, bet ir galės džiaugtis aukštu pragyvenimo lygiu, gražia architektūra bei gražių gamtovaizdžiu.

Vis daugiau viso pasaulio studentų bakalauro studijoms renkasi Europos universitetus. Vienos iš populiariausių bakalauro disciplinų žemyne yra politologija, tarptautiniai santykiai, verslo vadyba, ekonomika, meno istorija, sociologija, inžinerija, tikslieji mokslai, filosofija bei informacinių technologijų studijos. Stojimo reikalavimai bei studijų trukmė priklauso nuo šalie bei aukštojo mokslo institucijos.

Jeigu jus domina bakalauro studijos Europoje, peržvelkite žemiau pateiktą bakalauro programų sąrašą. Savo paiešką galite susiaurinti pasinaudoję tam skirtais laukeliais. Nedelskite ir ženkite žingsnį savo karjeros link.

Rezultatai Filter

Tarptautinių finansų bakalauro laipsnis

Financial University under the Government of the Russian Federation
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Rusija Moscow

Tarptautinis finansų fakultetas (DFP) teikia bakalauro ir magistro kvalifikacinį pasirengimą rengiant "Ekonomika". Baigę mokymą, studentai gauna Rusijos Federacijos Vyriausybės Finansų universiteto valstybinio standarto diplomą, taip pat turi galimybę gauti diplomą iš vieno iš prestižinių Vakarų universitetų partnerių.

BF tarptautinėse finansų srityse

Geneva Business School Madrid Campus
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Ispanija Madrid

Šis bakalauras finansų yra skirtas studentams, kurie nori pradėti karjerą įvairiose su finansais susijusiose karjeros srityse, įskaitant investicinę bankininkystę, rizikos draudimo fondų valdymą, vertybinių popierių rinkas, bankų ir portfelio valdymą. Šios programos absolventai taps ekspertais finansinės rizikos vertinime ir valdyme, kurie leis jiems visiškai apginti tarptautinę finansų sistemą.

BMus (Hons) muzikos atlikimas

London College of Creative Media
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Spalis 2019 Jungtinė Karalystė London

Mūsų „BMus Hons“ muzikos atlikimo ir gamybos laipsnis suteiks jums išsamią informaciją apie visus šiuolaikinės muzikos aspektus. Nesvarbu, ar norite tapti savo instrumento ekspertu, ar meistriškumo diapazonu, mūsų BMUS yra praktiškas, prisidedantis ir bendradarbiaujantis. Čia prasideda jūsų gyvenimas muzikoje.

LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika

The University of Law Undergraduate Programmes
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė London Leeds + 1 daugiau

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su vyriausybe ir politika yra kvalifikacinis teisės laipsnis, studijuojamas per trejus metus su galimybėmis, kuriose daugiausia dėmesio skiriama vyriausybei ir politikai. Jis skirtas studentams, norintiems siekti karjeros teisėtose ar platesnėse visuomenės, centrinės ir vietos valdžios sektoriuose ar komerciniame sektoriuje ir domėtis vyriausybe ir politika.

Inžinerijos bakalauras spaudos technologijų srityje

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 7 semestrai Spalis 2019 Vokietija Stuttgart

Šis inžinerijos bakalauras teikia techninį išsilavinimą Vokietijoje, o studentai bus ginkluoti profesionaliais, kūrybingais ir tarpkultūriniais įgūdžiais, reikalingais klestėti namie ir užsienyje.

Bakalauras gastronomijoje

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Ispanija Castellón de la Plana

Gastronomijos bakalauro laipsnis skirtas mokyti specializuotus kulinarijos technikos specialistus, bet ir kvalifikuotą vadovauti gastronomijos verslui. Ketverių metų mokymai, kurie leis mūsų absolventams vadovauti Gastronomijos ateičiai.

BFA metalo mene

HDK - Academy of Design and Crafts - University of Gothenburg
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2019 Švedija Gothenburg

Į trejų metų programą įeina metalinių amatų, viešosios ir galerijos erdvės kursai, vizualinis aiškinimas, komunikacija, teorija ir istorija. Jūs dirbsite meno projektuose, medžiagose, amatuose ir svetainėje. Jūsų įkvėpimas ir teorija yra maitinami ekskursijomis, lankančiais menininkais, dirbtuvėmis ir pamokomis. Kaip studentas, esate skatinami dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose mainuose, konkursuose ir parodose, kurios yra būsimų tinklų pagrindas. Vizualinio interpretavimo ir bendravimo, teorijos ir istorijos kursai vyksta kartu su kitomis Steneby dailės BA programomis. Programa yra tarptautinės aplinkos Stenebyje dalis. Mokymo kalba yra anglų kalba. Švedų kalbos mokiniai gali būti retkarčiais vartojami švedų kalba.

Menų bakalauras tarptautinėje vadyboje (su dvigubo laipsnio galimybe)

The International University in Geneva
Universiteto miestelis Dieninės Rugsėjis 2019 Šveicarija Geneva

Tęsti tarptautinę karjerą pasauliniame versle, tarptautinėse įmonėse, šeimos įmonėse, vyriausybėse ir tarptautinėse organizacijose.

BF tarptautinėse finansų srityse

Geneva Business School Barcelona Campus
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Vasaris 2020 Ispanija Barcelona

Finansų bakalauras (BF) su pagrindiniu tarptautiniu finansavimu yra skirtas tam, kad galėtumėte nuolat prisitaikyti prie nuolatinių finansų ir ekonomikos pasaulio pokyčių. Jums bus įrengtos priemonės, skirtos suprasti ir valdyti visus finansinius aspektus privačioje ar valstybinėje įmonėje ir gauti išsamių žinių apie vidaus ir tarptautines finansų institucijas.

Bakalauro socialinės patologijos ir profilaktikai

University of Hradec Králové, Faculty of Education
Universiteto miestelis Dieninės 6 semestrai Susisiekti su mokykla Čekija Hradec Kralove

Socialinės patologijos ir prevencija yra bakalauro studijų sritis, studijų programų specializacijos rėmo pedagogikos, organizuotas į dieninių studijų forma.

Bachelor of Arts (Hons) Verslo administravimas

ICBS Business College
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Susisiekti su mokykla Graikija Thessaloniki Athens + 1 daugiau

Akademiniai metai prasideda spalio pradžioje ir baigiasi gegužės viduryje. Programa pristatoma visą darbo dieną, 3 dienas per savaitę, 6 valandas per dieną. Visi dalykai / moduliai turi 15 CATS (kreditai). Kvalifikacinį laipsnį skiria UNIVERSITETAS WINCHESTER, ANGLIJA, JK

Liberalų studijų asocijuotas laipsnis

CIS Endicott International
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Rugsėjis 2019 Ispanija Community of Madrid

Liberalų studijos yra 65 kreditų programa, kurią sudaro verslo ir humanitarinių mokslų kursai. Programa suteikia studentams bendruosius reikalavimus, taip pat pasirenkamuosius kursus, kurie sutampa su studentų interesais, kuriuos patys studentai gali rinktis kartu su studentų dekanu. Siekiant sėkmingai užbaigti programą, studentai taip pat turi dalyvauti dviejų kreditų praktikos programoje. Sėkmingai baigę dvejus metus Madride, studentai gali baigti bakalauro laipsnį arba Endicott koledže Masačusetse, arba bet kurioje kitoje Amerikos kolegijoje ar universitete pasaulyje.

Tarptautinis verslas (bakalauro dieninės studijos)

Amsterdam University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 4 - 4 metai Susisiekti su mokykla Olandija Amsterdam

Amsterdamo tarptautinės verslo mokyklos tarptautinės verslo (IB) programa suteikia jums novatorišką pažintinę patirtį, turint omeny pasaulinį mąstyseną. tarptautiniame versle jūs esate atsakingi už užsienio organizacijos filialą, turintį skirtingą darbo etiką, kultūrą ir kalbą. Jūs esate verslininkas, kuris stebi savo verslą. Tvirtas ir praktiškas tarptautinio verslo pagrindas yra jūsų tikslas. Atkreipkite dėmesį į savo kelią ir aistra, mokydami įkvepiančią, ambicingą ir tarptautinę mokymosi aplinką. Tikėtis daug lauko mokymosi ir paskaitų rinkodaros, ekonomikos, pardavimų ir technologijų srityse. Tvarkydami savo mokymosi kelionę, pasinerkite į skirtingą kultūrą per globalų mainų ir stažuotės laiką ir užsibrėžę save tikrai pasaulinei karjerai.

Sporto ir motorinių savybių bakalauras

National University of Physical Education and Sports
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Spalis 2019 Rumunija Bucharest

Baigę šią programą, studentai išmoks naudotis sporto srities pagrindinėmis sąvokomis, teorijomis ir koncepcijomis profesinėje veikloje ir komunikacijoje; ir kaip parengti, planuoti ir vertinti skirtingų amžiaus grupių ir mokymo lygių atrankos ir mokymo procesą, siekiant nustatyti kai kurių procesų, programų, projektų, koncepcijų, metodų ir teorijų kokybę ir ribas, atsižvelgiant į jų poreikius; sporto šakai būdingus modelius.

Bakalauro tarptautinis maistas

HAS University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2019 Olandija 's Hertogenbosch

Tarptautinis maistas