BACHELORSTUDIES

Bakalauro laipsnis - Europos verslo studijos 2021

Bakalauro laipsnis yra dažnai atvykti į įvairių darbo situacijų standartas. Taip pat pirmasis žingsnis link dalyvavimo studijų programas. Daugeliu atvejų šis laipsnis reikia apie keturių metų darbo ir 120 semestro kreditų iš viso. Daugelis per bakalauro programos rudenį pagal bendrojo lavinimo skėtis kursus, o likusios kursai atidžiau pažvelgti į dalykus, reikalingus pasirinkto karjeros kelio.

 

Kas yra Europos verslas bakalauras? Europos verslo programa siūlo gerai suapvalinti tyrimą verslo Europos kontekste. Studentai paprastai pasinerti į tokius dalykus kaip pagrindine verslo valdymo, verslo teisės, tarptautinio verslo, Europos institucijos, visuotinių šaltinių, tarptautinių logistikos, o kai kuriais atvejais antroji kalba. Šie kursai yra skirta parengti studentus su interaktyvių ir inovatyvių verslo įgūdžių, susijusių su Europos verslo praktiką.

 

Kai kurių bakalauro programų šioje srityje gali pasiūlyti daug laiko praleido įvairiose šalyse padalinys. Stažuotės ir kiti darbai įsidarbinimo galimybes yra siūlomi įvairių mokyklų skaičius. Kai bendri užsiėmimai buvo baigtas, studentai šioje programoje turi tam tikrą lankstumą, kad jie gali pradėti galąsti savo įgūdžius tam tikroje filialo verslui. Tuo baigimo, šie studentai taip pat buvo veikiami svarbių verslo ryšių užmezgimo instruktorių ir kitų specialistų.

 

Iš lankyti vieną iš šių programų išlaidos gali skirtis iš vienos mokyklos į kitą. Tai ypač aktualu, kai mokyklų visoje šalies sienų palyginti. Dėl tikslios mokslą ir mokesčių informacijos būsimieji studentai turėtų kreiptis į pasirinkimo mokyklas tiesiogiai.

 

Absolventai dažnai mokėsi, o gal dirbo, į įvairių šalių poros ir turėjo poveikio įvairiomis kalbomis.Tai kelia absolventus pajėgi siekti konkurencinių galimybių įsidarbinti. Su profesinių kvalifikacijų, kurios yra pripažintos daugelyje šalių, absolventai gali rasti darbo su pasaulinių korporacijų ir bendrovių visame pasaulyje. Daugelis absolventų specialiai ieškoti pozicijas, kad juos būtų galima tarptautiniu mobili. Darbo pavadinimai gali apimti personalo vadybininkas, projekto vadovas, jaunesnysis konsultantas ir asistentas auditoriumi.

 

Jei jus domina šio tyrimo metu, pažvelgti į programos sąrašą variantų išvaizdą. Mokyklos yra išvardyti su švino formų jūsų patogumui. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

3 Rezultatai Europos verslo studijos Filter

Europos integracijos ir globalios plėtros bakalauras

Bakalauras
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Europos integracijos ir globalios plėtros bakalauro programos tikslas yra paruošti specialistus karjerai, susijusiai su plėtros procesais Europoje ir užsienyje. Studentai įgis ...

Skaityti daugiau

BBA - verslo administravimo bakalauro laipsnis - Europos vadyba

United International Business Schools
BBA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Neakivaizdinės studijos gali įgyti bakalauro laipsnį 3 mokslo metų 9 mėnesius, iš viso 9 ketvirčius iš 20 kreditų kiekvienas arba per 4 akademinius metus iš viso 12 ketvirčių ...

Skaityti daugiau

Bakalaurai Europos maisto verslo

Aeres University of Applied Sciences
Bakalauras
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Tai 4 metus Bakalauro laipsnis daugiausia dėmesio bus skiriama verslumui ir naujovėms Europos maisto verslo. Pirmieji dveji metai, gausite verslo valdymo, rinkodaros ir maisto ...

Skaityti daugiau