Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Gamyba 2019/2020

Gauti, gaminant bakalauro gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori padėti vairuoti gamybos procesų, kurios lems pasaulį per ateinančius metus plėtra. Absolventų su šio laipsnio turės pranašumą konkurencinėje pramonės svarbus ekonomikos augimo.

Būsimieji studentai dažnai klausia, kas yra gamybos bakalauras? Ji apima mokymąsi, kaip veiksmingai įgyvendinti sparčiai besivystančias technologijas, kad tur ÷ tų įtakos milžinišką pokyčius pramonės ateities. Studentai taip pat mokosi verslo įgūdžių, kaip spręsti sudėtingas problemas ir paversti žinias į veiksmą.

Einantį gamybos laipsnį turi daug privalumų. Jei nieko, tai padeda studentams išmokti panaudoti technines žinias numatyti ir išspręsti gamybos orientuotas problemas. Jis taip pat yra puikus Kvalifikacija turėti, kai ieškote darbo vietų, reikalaujančių, gaminant foną.

Daugelis mokyklų turi nuostabų programas studentams, kurie nori siekti karjeros gamybos lygį. Išlaidos gali skirtis priklausomai nuo institucijos ir jos vietą. Labai patartina, kad jums patvirtinti visus programos išlaidas ir registravimo mokesčius su Priėmimo biurų jokių mokyklų, kuriose jus domina.

Žmonės, kurie turi gamybos specialybę bakalauro gali tęsti daug karjeros galimybes. Gamyba yra neatskiriama verslo procesų įvairių pramonės šakų, ir žmonės, kurie gamybos laipsnių dažnai turi didelę paklausą. Keletas pavyzdžių yra technologija, aviacijos, Mažmeninė prekyba, namų pramonės gaminių ir farmacinių kompanijų.

Įvairių kursų pasirinkimo įvairovė egzistuoja asmenims, kurie nori siekti karjeros Manufacturing bakalauro. Jei turite ribotą lankstumą ar negali įsipareigoti visą darbo laiką studijų programą, apsvarstyti galimybę imtis internete klases pradėti.Interneto pagrįstas studijų taip pat gali būti pageidautina, jei jūs gyvenate per toli nuo mokyklos, kad siūlo programą, kurią norite. Negalima atidėlioti savo išsilavinimą ilgiau. Jūs galite panaudoti mūsų išsamią duomenų bazę pradėti ieškoti teisę programą įvykdyti savo poreikius. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Gamyba

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)

Ši programa gamina aukštos kvalifikacijos absolventų, kurie sujungia savo kūrybines stipriąsias gamybos technologijos projektavimo ir priėmimo novatoriškas ... ... [+]

Mokslo Bakalauro baldų projektavimas ir gamyba

GMIT Letterfrack apgyvendinimu

Ši programa gamina aukštos kvalifikacijos absolventų, kurie sujungia savo kūrybines stipriąsias gamybos technologijos projektavimo ir padaryti novatoriškų baldų furnitūra. Programa plėtoja įgūdžius tradicinių metodų naudojimo ir apima už kompetencijų kompiuterinio projektavimo (CAD) ir gamybos reikalavimus. Šis platus požiūris leidžia absolventams įvesti pramonės, kad dauguma kreipiasi į juos, pradedant nuo amatų, remiantis seminarų šiuolaikinių baldų gamintojų segmentą. Keen dėmesys skiriamas protingas dizainas, nagrinėjami, pavyzdžiui, rinkos, konkurencingumo, sąnaudų ir aplinkos bei šie kriterijai yra glaudžiai susiję su absolventų gebėjimą gaminti aukštos kokybės baldus produktų prototipus. Visą programą iš sudėtingas dizaino registracijos numeris ir padaryti projektus yra nustatyti ir šie paremti intensyvų bloko darbo vietą, kuri gali būti vykdoma Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Europoje, Australijoje ir kitose pasaulio dalyse.... [-]

Airijos sala Westport Galway
Rugsėjis 2019
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Denmark

Su inžinerinio laipsnio bakalauro laipsniu globalioje vadyboje ir gamyboje, galite pradėti naują įmonę bet kur nuo Aliaskos iki Naujosios Zelandijos. Jūs būsite atsakinga ... [+]

Pasaulinio vadybos ir gamybos bakalauras (BEng)

Ši programa yra siūloma anglų kalba.Kaip inžinerijos studentas, dirbate grupėse, bendradarbiaujate su įmonėmis projektuose, o jūs turėsite didelę paklausą darbo rinkoje.

Keturios pagrindinės kompetencijos sritys

Pagrindinis studijų programos turinys grindžiamas keturiomis pagrindinėmis temomis:

Tiekimo grandinės valdymas - gamybos ir operacijų valdymasVerslo valdymasTarptautinė orientacija ir kultūrinis supratimasAsmeniniai įgūdžiai.

Studijų aplinka

Kiekvienais metais daugiau nei 1500 tarptautinių studentų iš viso pasaulio pasirenka studijuoti University of Southern Denmark , todėl tapsite gyva tarptautine studentų aplinka. Manome, kad šiandien inžinieriai turi sugebėti įvaldyti pasaulinę perspektyvą, ir mes skatiname tarptautinius bei danų studentus praleisti vieną ar du semestrus užsienyje stažuočių ar studentų mainų metu. Inžinerijos fakultetas priėmė į studentą orientuotą požiūrį į mokymąsi, o mokymas yra pagrįstas probleminiu projektu. Studentai gerokai dalyvauja klasėje ir atlieka projekto darbą mažose komandose. Sužinokite daugiau apie mokymosi aplinką iš pačių studentų.... [-]

Danija Odense
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba