Filter
Bakalauro laipsniai
Portugalija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Gyvūnų mokslų studijos Portugalijoje - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Gyvūnų mokslo studijos apima pačias įvairiausias temas, kurios yra susijusios su gyvūnų priežiūra ar kita veikla į kurią yra įsitraukę ir žmonės. Paprastai šio tipo studijos yra labai stipriai orientuotos į gyvūnų biologijos ar chemijos mokslus, tačiau studentai taip pat dažniausiai turi įgyti ir praktinės darbo su gyvūnais patirties. Gyvūnų mokslo studijas pasirinkę studentai paprastai yra paruošiami karjerai agrokultūros, guvūnų veisimo ar guvūnų elgsenos srityse.

Portugalija oficialiai Portugalijos Respublika yra šalis, esanti pietvakarių Europoje Iberijos pusiasalio. Portugalija yra 900 metai, ir nors ji yra santykinai nedidelį plotą, ji vaidino svarbų vaidmenį pasaulio istorijoje. Universidade do Porto "yra labiausiai populiarus užsieniečiai, kurie sudaro 11% tarptautinių studentų.

Geriausios bakalauro programos - Gyvūnų mokslų studijos Portugalijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvūnų mokslų studijos, Portugalija

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Pasirengimas licencijuotų specialistų rengimo gyvūnų mokslo, ypač biotechnologijų srityse, gyvulininkystės, maisto saugos, gamtos išteklių valdymo ir taikomųjų tyrimų paj ... [+]

Geriausios bakalauro programos - Gyvūnų mokslų studijos Portugalijoje - 2019/2020. Tikslai ir kompetencijas Pasirengimas licencijuotų specialistų rengimo gyvūnų mokslo, ypač biotechnologijų srityse, gyvulininkystės, maisto saugos, gamtos išteklių valdymo ir taikomųjų tyrimų pajėgumus; Žinant įvairių rūšių ir veislių ir kondicionavimo veiksnių gerovės ūkiuose auginamų gyvūnų, bendrovė ar gamtinės aplinkos savybes; Meistras molekulinės genetikos ir biotechnologijos prie gyvulininkystės paslaugų metodus; Integruoti kiekybinius aspektus biostatistiką ir informacinių technologijų gyvūnų mokslo; Įvertinti gyvūnų mitybos poreikius, kartu su augalinės produkcijos ir maisto išteklių technologijas; Aspektus gyvūnų biolo... [-]
Portugalija Viseu
Spalis 2019
Portuguese (Portugal)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba