Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Gyvenimiški įgūdžiai 2019/2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Panašiai profesionalai ir mokiniai tikriausiai naudos susitelkti į sritis, kurios padeda nustatyti savigarbą ir pasitikėjimą. Gyvenimo įgūdžiai gali mokytis įvairiausių talentų, kad padėtų asmenims įgyti įgūdžių, kurie galėtų būti naudingi jų kasdieniam gyvenimui, įskaitant bendravimą ir laiko valdymą.

Bakalauro laipsnis - Gyvenimiški įgūdžiai

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Gyvenimiški įgūdžiai

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Kuro maisto naujovės. Studijuoti maisto mokslus. Su maisto mokslo laipsniu jūs galite siekti įvairių karjeros krypčių šioje srityje tokiose srityse kaip perdirbimas, gamy ... [+]

Apžvalga

Jūsų karjera maisto mokslininku

Su maisto mokslo laipsniu jūs galite siekti įvairių karjeros krypčių šioje srityje tokiose srityse kaip perdirbimas, gamyba, pakavimas, rinkodara, moksliniai tyrimai, kokybės užtikrinimas, produktų kūrimas ir švietimas.

Aukštasis pasirengęs karjerai didžiausioje pasaulio pramonėje.

RMIT universitetas yra vienas iš pirmaujančių Australijos maisto mokslo studijų ir mokslinių tyrimų institutų. Mokslo bakalauro studija (maisto technologijos ir mityba) suteiks jums:

Prieiga prie pasaulinės klasės objektų Maisto inovacijų ir tyrimų centras yra moderniausias mokymo ir tyrimų centras, kuriame jūs sukursite praktinius, praktinius įgūdžius. Galėsite naudotis šiuolaikine bandomosios gamyklos, kuri imituos pramoninę gamybą, taip pat įvairius naujausius maisto paruošimo ir perdirbimo įrenginius.Reikalingos žinios ir įgūdžiai Nuo gamybos iki plokštės maisto pramonė yra didžiausia pasaulyje. Yra nuolatinis paklausa absolventams, kurie gali taikyti atitinkamas mokslo ir technologijų žinias ir įgūdžius. Šis laipsnis aprėpia visą maisto technologijų ir mitybos mokslų spektrą, paruošdamas jus keletą karjeros maisto pramone.Su pramone susijusi patirtis Savo studijose turėsite galimybę bendradarbiauti su pramone, įskaitant darbo vietas ir pramonės projektus. Mūsų dėstytojai yra patyrę specialistai, ir mes glaudžiai bendradarbiaujame su pramone, siekdami užtikrinti, kad absolventai galėtų naudotis naujausiomis technologijomis ir mokymais, kad jie galėtų baigti darbą.... [-]
Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba