Filter
Bakalauro laipsniai
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Gyvenimiški įgūdžiai - Okeanija - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Panašiai profesionalai ir mokiniai tikriausiai naudos susitelkti į sritis, kurios padeda nustatyti savigarbą ir pasitikėjimą. Gyvenimo įgūdžiai gali mokytis įvairiausių talentų, kad padėtų asmenims įgyti įgūdžių, kurie galėtų būti naudingi jų kasdieniam gyvenimui, įskaitant bendravimą ir laiko valdymą.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Gyvenimiški įgūdžiai - Okeanija - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvenimiški įgūdžiai, Okeanija

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Kuro maisto naujovės. Studijuoti maisto mokslus. Su maisto mokslo laipsniu jūs galite siekti įvairių karjeros krypčių šioje srityje tokiose srityse kaip perdirbimas, gamy ... [+]

Apžvalga

Jūsų karjera maisto mokslininku

Su maisto mokslo laipsniu jūs galite siekti įvairių karjeros krypčių šioje srityje tokiose srityse kaip perdirbimas, gamyba, pakavimas, rinkodara, moksliniai tyrimai, kokybės užtikrinimas, produktų kūrimas ir švietimas.

Aukštasis pasirengęs karjerai didžiausioje pasaulio pramonėje.

RMIT universitetas yra vienas iš pirmaujančių Australijos maisto mokslo studijų ir mokslinių tyrimų institutų. Mokslo bakalauro studija (maisto technologijos ir mityba) suteiks jums:

Prieiga prie pasaulinės klasės objektų Maisto inovacijų ir tyrimų centras yra moderniausias mokymo ir tyrimų centras, kuriame jūs sukursite praktinius, praktinius įgūdžius. Galėsite naudotis šiuolaikine bandomosios gamyklos, kuri imituos pramoninę gamybą, taip pat įvairius naujausius maisto paruošimo ir perdirbimo įrenginius.Reikalingos žinios ir įgūdžiai Nuo gamybos iki plokštės maisto pramonė yra didžiausia pasaulyje. Yra nuolatinis paklausa absolventams, kurie gali taikyti atitinkamas mokslo ir technologijų žinias ir įgūdžius. Šis laipsnis aprėpia visą maisto technologijų ir mitybos mokslų spektrą, paruošdamas jus keletą karjeros maisto pramone.Su pramone susijusi patirtis Savo studijose turėsite galimybę bendradarbiauti su pramone, įskaitant darbo vietas ir pramonės projektus. Mūsų dėstytojai yra patyrę specialistai, ir mes glaudžiai bendradarbiaujame su pramone, siekdami užtikrinti, kad absolventai galėtų naudotis naujausiomis technologijomis ir mokymais, kad jie galėtų baigti darbą.... [-]
Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba